Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Mobil 1 Rally (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1312-mobil-1-rally.html)

tekno 11-06-04 11:45

Mobil 1 Rally
 
Pe ce probe mergem? Cande plecam? Unde ne intalnim? ca azinoapte era mai important sa radem de pac shi de wrc decat sa discutam asta...

alexufo 12-06-04 12:05

sa vedem mai intai cum ne descurcam cu ruperea de nori ce e acum asupra orasului .

Gabi 12-06-04 13:28

In momentul asta, deja s-au desfasurat cateva probe speciale si eu fac destul de tardiv aceste precizari, dar decat deloc, mai bine mai tarziu :)

In trecut (pana in sezonul 2003), Raliul Clujului \"Mobil 1\" era desfasurat pe macadam, dar din actualul sezon s-a trecut la desfasurarea competitiei pe asfalt (schimbari decise de FRAK - vezi si Raliul Romaniei \"Atlanta House\" care se desfasura pe asfalt, iar anul acesta se parcur probe speciale pe macadam). Poate erau necesare aceste schimbari, poate nu. Cine-a fost anu' trecut la raliu, poate sa faca o comparatie cu anul acesta.

PS: astept parerile voastre si, eventual, niste poze :)

tekno 12-06-04 13:51

poze deja am facut..
o sa le bag mai incolo....

PS
inca nu s-a desfashurat nici o proba...

Gabi 12-06-04 14:02

Din moment ce raliul se desfasoara intre 12 si 13 iunie, un trebuia sa inceapa azidimineatza? Ce s-a intamplat?

yonutz 12-06-04 21:50

la prima speciala sa dat startul la ora 16:11....cel mai bun timp lo avut aur...gartofan marisca,ungur,edward ,morar ,ilina :D

OVI 12-06-04 22:05

din pacate titi a iesit in decor si a lovit masina destul de rau

yonutz 12-06-04 22:46

asai ovi...si leu o abandonat,si aia cu peugeot-ul care so rasturnat si io rupt ambele picioare la o fata(spectatoare)

OVI 12-06-04 23:15

ala care i-a rupt picioarele parca era un r5

Gabi 12-06-04 23:45

Nu stiu de ce, da' anu' asta a fost cel mai violent, din punct de vedere al accidentelor. In raliul Hunedoarei au fost 4 accidente in aceeasi curba + inca vreo 2 pe alte PS iar la voi, deja au fost trei. Pacat ca in accidente mai sunt inclusi si spectatorii...

OVI 13-06-04 00:18

...da...si la baia mare lafel...plin de accidente...din fericire fara spectatori

Piry 13-06-04 06:50

Re:
 
3 Attachment(s)
MORRRRRRRRR de soooooooooomn !

ii ora 7 si ma pregatesc sa pornesc la proba de duminica :)

bla bla bla .. si o sa pun si o poza , 2 care is misto :P

ne vedem mai incolo :dance: ;)

in curand [numa sa am vreme ;)] o sa bag pozele pe site ... plus ca am vreo 40 de filmulete plus ce o sa filmez azi cu o camera de filmat nu de poze ... selekt

PS ca acuma vad ... bine ca am tot bagat poze ca prostu si vad ca numa 3 mere si o inlocuieste pe careva :))) :lol:

OVI 13-06-04 09:29

frumoase poze
pe unde ai stat ca nu te-am vazut :lol:

alexufo 13-06-04 11:06

titi putea continua dar nu a mai vrut el

OVI 13-06-04 14:54

cu ce sa continue
masina era cam sparta


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning