![]() |
Mobil 1 Rally
Pe ce probe mergem? Cande plecam? Unde ne intalnim? ca azinoapte era mai important sa radem de pac shi de wrc decat sa discutam asta...
|
sa vedem mai intai cum ne descurcam cu ruperea de nori ce e acum asupra orasului .
|
In momentul asta, deja s-au desfasurat cateva probe speciale si eu fac destul de tardiv aceste precizari, dar decat deloc, mai bine mai tarziu :)
In trecut (pana in sezonul 2003), Raliul Clujului \"Mobil 1\" era desfasurat pe macadam, dar din actualul sezon s-a trecut la desfasurarea competitiei pe asfalt (schimbari decise de FRAK - vezi si Raliul Romaniei \"Atlanta House\" care se desfasura pe asfalt, iar anul acesta se parcur probe speciale pe macadam). Poate erau necesare aceste schimbari, poate nu. Cine-a fost anu' trecut la raliu, poate sa faca o comparatie cu anul acesta. PS: astept parerile voastre si, eventual, niste poze :) |
poze deja am facut..
o sa le bag mai incolo.... PS inca nu s-a desfashurat nici o proba... |
Din moment ce raliul se desfasoara intre 12 si 13 iunie, un trebuia sa inceapa azidimineatza? Ce s-a intamplat?
|
la prima speciala sa dat startul la ora 16:11....cel mai bun timp lo avut aur...gartofan marisca,ungur,edward ,morar ,ilina :D
|
din pacate titi a iesit in decor si a lovit masina destul de rau
|
asai ovi...si leu o abandonat,si aia cu peugeot-ul care so rasturnat si io rupt ambele picioare la o fata(spectatoare)
|
ala care i-a rupt picioarele parca era un r5
|
Nu stiu de ce, da' anu' asta a fost cel mai violent, din punct de vedere al accidentelor. In raliul Hunedoarei au fost 4 accidente in aceeasi curba + inca vreo 2 pe alte PS iar la voi, deja au fost trei. Pacat ca in accidente mai sunt inclusi si spectatorii...
|
...da...si la baia mare lafel...plin de accidente...din fericire fara spectatori
|
Re:
3 Attachment(s)
MORRRRRRRRR de soooooooooomn !
ii ora 7 si ma pregatesc sa pornesc la proba de duminica :) bla bla bla .. si o sa pun si o poza , 2 care is misto :P ne vedem mai incolo :dance: ;) in curand [numa sa am vreme ;)] o sa bag pozele pe site ... plus ca am vreo 40 de filmulete plus ce o sa filmez azi cu o camera de filmat nu de poze ... selekt PS ca acuma vad ... bine ca am tot bagat poze ca prostu si vad ca numa 3 mere si o inlocuieste pe careva :))) :lol: |
frumoase poze
pe unde ai stat ca nu te-am vazut :lol: |
titi putea continua dar nu a mai vrut el
|
cu ce sa continue
masina era cam sparta |
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning