![]() |
VW Bora
Cumpar VW Bora 1.6 16V benzina. Numai inmatriculat in RO.
|
Re: VW Bora
1 Attachment(s)
Golf 4 nu te intereseaza ? este 1.6 16v
|
Re: VW Bora
Nu prea, pt ca e cam mica. Nu prea are spatiu. Dar arata ok masina ta, cat ceri pe ea?si ceva date?
|
Re: VW Bora
1 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/116310-vw-golf-iv-1-6-16v.html - aici ai toate detaliile ca interior este asemanator cu bora , doar portbagajul este mai restrans dar in schimb ai placa de la haion care se poate scoate ( la nevoie )
|
Re: VW Bora
Ms de info, dar ma mai gandesc. As prefera totusi ceva mai mare.Spor la vanzare...
|
Re: VW Bora
|
Re: VW Bora
o skoda octavia 1.6 benzina, AC, 2001 LA 4200 EURO inmatriculat in RO?
|
Re: VW Bora
cosmin_meme arata bine masina ta....Chiar ok. Dar nu am asa de multi bani inca....
|
Re: VW Bora
Golf1 poti da ceva poze? sa vad despre ce e vb?
|
Re: VW Bora
oneaionclaudiu e id`ul meu, intra sa vb
|
Re: VW Bora
Acum nu pot sa intru, ca sunt la servici si nu am acces la messenger. Poate seara, ok?
|
Re: VW Bora
|
Re: VW Bora
Ms de link. Dar as prefera mai mult un bora. Dar o sa ma mai gandesc si la Octavia. THX.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning