Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar VW Bora (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/131163-vw-bora.html)

killer1985 29-06-09 15:37

VW Bora
 
Cumpar VW Bora 1.6 16V benzina. Numai inmatriculat in RO.

DyZ 29-06-09 15:49

Re: VW Bora
 
1 Attachment(s)
Golf 4 nu te intereseaza ? este 1.6 16v

killer1985 29-06-09 19:39

Re: VW Bora
 
Nu prea, pt ca e cam mica. Nu prea are spatiu. Dar arata ok masina ta, cat ceri pe ea?si ceva date?

DyZ 29-06-09 19:41

Re: VW Bora
 
1 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/116310-vw-golf-iv-1-6-16v.html - aici ai toate detaliile ca interior este asemanator cu bora , doar portbagajul este mai restrans dar in schimb ai placa de la haion care se poate scoate ( la nevoie )

killer1985 29-06-09 19:47

Re: VW Bora
 
Ms de info, dar ma mai gandesc. As prefera totusi ceva mai mare.Spor la vanzare...

cosmin_meme 29-06-09 22:30

Re: VW Bora
 
http://www2.***********/vsdetalii8.ph...252B%252B%252B

Golf1 30-06-09 03:11

Re: VW Bora
 
o skoda octavia 1.6 benzina, AC, 2001 LA 4200 EURO inmatriculat in RO?

killer1985 30-06-09 08:07

Re: VW Bora
 
cosmin_meme arata bine masina ta....Chiar ok. Dar nu am asa de multi bani inca....

killer1985 30-06-09 08:08

Re: VW Bora
 
Golf1 poti da ceva poze? sa vad despre ce e vb?

Golf1 30-06-09 08:09

Re: VW Bora
 
oneaionclaudiu e id`ul meu, intra sa vb

killer1985 30-06-09 08:10

Re: VW Bora
 
Acum nu pot sa intru, ca sunt la servici si nu am acces la messenger. Poate seara, ok?

Golf1 30-06-09 08:15

Re: VW Bora
 
http://www.**********/catalog/2832028...a-octavia.html

killer1985 30-06-09 08:24

Re: VW Bora
 
Ms de link. Dar as prefera mai mult un bora. Dar o sa ma mai gandesc si la Octavia. THX.


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning