Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mercedes tuning (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning.html)
-   -   2006 MercedesBenz Brabus S V12 S Biturbo (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning/13065-2006-mercedesbenz-brabus-v12-biturbo.html)

RoSonic 14-02-06 22:02

2006 MercedesBenz Brabus S V12 S Biturbo
 
7 Attachment(s)
MercedesBenz Brabus S V12 S Biturbo - cel mai puternic si luxos sedan, conform spuselor celor de la Brabus.

Motor 6,3 litri, V12, biturbo
Putere:730 hp / 537 kW @5,100 rpm
Cuplu: 1320 Nm.

0 - 100 km/h in 4s
0 - 200 km/h in 11.9s
Viteza maxima limitata electronic: 340 km/h.

Detaliile exterioare le observati in fotografii:

T@zMania 14-02-06 22:47

:shock: :shock: :shock: no comment.....

SirNenea 15-02-06 01:49

prea nesimptita
 
scuztima ca va intreb dar asta e masina sau ozn nu de alta dar sa stiu de unde sa ma duc sa il cumpar :)

sil4tuning 15-02-06 05:45

pretul va fi de peste 180 000 E :roll: [/b]

Urban_Racing 15-02-06 08:45

ishi merita banii ... pana la ultimu eurocent

wlady 15-02-06 10:02

e chiar superba ... pe bune ..... suppper tare ... daca avea triplele mai negre ... men in black ... super tare ....

Spark 15-02-06 11:13

exagerata masina .... nici nu stiu ce sa zic .... :shock: :shock: :shock:

bakal 15-02-06 11:15

in general imi place s- klase dar mai mult imi placeau vechile faruri. :idea: INTERESANTA IDEEA CU LUMINILE DE SUB MASINA :idea:

Cosmin255 15-02-06 11:48

Doamne ce monstru , trage 2 tiruri dupa el la cata mai cuplu are . Superb , chiar cred cu convingere ca isi merita toti cei 180.000 euro pe care trebuie sa-i platesti pt a o avea

Eugen_TL 15-02-06 12:27

super super super! 340 sa tot prinzi cu ea :)

shaid-kid 15-02-06 14:03

Nimik de zis visul oricarui pamantean......idealul...

UNLORD 15-02-06 15:09

grandomanie pt frustratzi! btw pretul va fi mult mai mare mai ales daca se adauga si taxe se aproprie si poate chiar trece de 220.000!

Spark 15-02-06 16:31

interesanta idee cu luminile sub masina ...
asta inseamana ca pe viitor o sa fie masini de serie cu neoane sau ceva de genu`? :?: :?: :?:

Xender 15-02-06 19:35

Una de-asta imi iau, si ma duc cu ea la curse :) )

peter 15-02-06 19:46

:shock: :shock: ..foarte frumoasa...au pastrat linia eleganta.... :wink:


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning