Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Intalniri Oltcit Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/130547-intalniri-oltcit-ploiesti.html)

julaikos 25-06-09 16:18

Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Maine seara incepand cu orele 22 toata lumea care doreste/pofteste este invitata in parcare la interex ploiesti ;)
de preferat ar fi cu oltcitul,dar acceptam si pietoni,biciclisti etc ;)

COJONES2GOOD 27-06-09 20:33

Re: Intanliri oltcit ploiesti
 
Frumos si educativ!Sper sa repetam experienta cat de curand!

giny 27-06-09 21:01

Re: Intanliri oltcit ploiesti
 
bravo,e bine ca organizati si voi intalniri...la mai multe...puneti si niste poze de la intalniri daca e...:D

julaikos 27-06-09 21:32

Re: Intanliri oltcit ploiesti
 
pai,cine a avut aseara aparatul sa le puna :D
acum ca am vazut ca se anunta 2-3 si vin 7-8-9 spre 10 :D
imi pare rau ca n-am mai putut sta,data aviatoare vin singur(fara pretena adica) :D si poate ma laud cu rabla putin :d

XtreZz 12-10-09 15:34

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
se mai tin intalniri oltcit in ploiesti ?

julaikos 12-10-09 17:30

propun una pentru vineri seara,pe la orele 22....

ca si locatie ramane tot parcarea de la interex ;)

73dy 12-10-09 17:39

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
buuun te sustin:D acum sigur nimerim:D

COJONES2GOOD 12-10-09 22:29

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
Gata ,sunam adunarea!:D

julaikos 12-10-09 23:33

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
acum,fiindca e inca devreme,daca sunt mai multi care nu pot vineri,o putem amana de comun acord sa fim cat mai multi :D

73dy 15-10-09 18:01

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ce se mai aude pentru maine seara?:D

julaikos 15-10-09 18:10

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
ne vedem acolo...ce sa se auda? :P

73dy 15-10-09 19:49

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
perfect:D maine seara la 10 sunt acolo:D interex:D de data asta sper cu oltcituri:P:P:P

julaikos 16-10-09 13:39

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
baieti,cam ploaie...din partea mea ramane in picioare intalnirea!

XtreZz 16-10-09 16:35

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
si din partea mea..noi suntem prezenti oricum !

ays-ul 14-11-09 18:06

Re: Intalniri Oltcit Ploiesti
 
nu va suparati da pe unde gasesc si eu un magazin cu piese oltcit prin ploiesti sau pe langa?


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning