![]() |
Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
1 Attachment(s)
Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
Drumul Naţional 1, cunoscut şi ca DN1. Da, ce-i cu el? E bine de ştiut că, dacă aveţi drum de făcut, dacă vă gāndiţi ca īn concediul dumneavoastră să treceţi prin Valea Prahovei cu maşina, īn apropierea gării din Sinaia, īncepānd de marţi, 23 iunie, şi pānă īn data de 30 septembrie, traficul este restricţionat. Motivul? Dacă mai contează, este vorba despre lucrări de consolidare la un parapet prăbuşit īn urmă cu două luni. Păi şi de ce nu au īnceput să lucreze mai devreme, īnainte de īnceperea concediilor? Şi aşa īncep īntrebările şi enervarea... E bine totuşi de ştiut că se poate alege ca rută alternativă centrul staţiunii Sinaia şi că pe timpul zilei maşinile vor circula alternativ, traficul fiind dirijat pe timpul zilei de către angajaţii firmei care efectuează lucrările de reabilitare, iar noaptea de semafoare. Numai bine din partea mea. |
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
,,pana la 30 septembrie,, .... zic ei...:cry::cry::cry:..
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
asa au zis si de pasaju basarab si trebuia sa fie gata in aprilie....si ce sa intamplat sa ales prafu numai vorbe si vorbe fapte nimic...asa e in romania tara tuturor posibilitatilor :)) la naiba`n puii mei JOS MAFIA
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
Vai de capu nostru. O sa ajungem sa ne luam elicoptere in loc de masini.
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
Asa ar trebuii sa faca cand lucreaza la o strada.. o inchid si lucreaza la ea.
Da la noi... ei nu gandesc cand muncesc parca au un cur in loc de capu ala. |
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
Si uite asa stai acasa..
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
se lucreaza decat pe drumul care trece prin oras sau si pe varianta?
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
Urat urat...sa vezi acum moarte...
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
e clar anul asta nu mai mergem la munte
|
Re: Trafic gātuit la Sinaia pānă īn 30 septembrie
oricum de ani buni nu am mai fost pe dn1, e mult mai bine pe dn 1a(cheia) sau pe pitesti-campulung-rasnov.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:44. |
- Copyright 2026 4Tuning