![]() |
Cumpar spoiler
1 Attachment(s)
Hai.. cine ma poate ajuta? Daca nu am avut noroc cu eleronul poate cu spoilerul am :D.
Cineva care lucreaza in fibra si ar putea sa-l faca? |
serban de la zeno motor sport :wink: :wink:
|
ma, da alt design nu gasisi? fara suparare, ma stii ca desenez masini de mic... nu se potrivesc forme rotunde la o masina cu forma rectangulare... parerea mea... eu zic sa mai cauti idei de design , ca mesteri gasesti repede...
|
Pai bine mah daniele.. ia baga tu de mana cum l-ai vedea tu? :P poate cine stie :D
|
eu ma gandisem..la varianta kit'ului din the fast and the furious..da super pe masina :wink: :wink:
|
La ala sunt doar prelungiri.. le-am gasit la Rieger dar vreau sa caut si altceva.
|
1 Attachment(s)
uite cam ce iti spuneam :wink: :wink:
|
Quote:
|
Re:
Quote:
dar BUM'u cum arata? si tot la zeno e facuta :roll: :roll: sau B68VLD.. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning