Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Porsche (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche.html)
-   -   VOT - porsche fan meeting 2009 (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche/129973-vot-porsche-fan-meeting-2009-a.html)

morghen 22-06-09 14:11

VOT - porsche fan meeting 2009
 
topicul acesta e pentru a vota locatia.

Alex_cristocea 22-06-09 16:08

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
am votat sibiu. De ce nu se vede ce am votat?

morghen 22-06-09 16:29

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
se vede.

sorin 666 22-06-09 16:33

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
sibiu

pcontab 23-06-09 13:45

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
SIBIU IT'S OK!!!!!

Alex_cristocea 23-06-09 18:54

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
e strans scoru'. 3-3 :). ne numaram pe degete.

Sir. Kid 25-06-09 09:07

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
Hunedoara... mi s-au aprins calcaiele dupa Hunedoara! :)

Alex_cristocea 25-06-09 09:20

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
cand se incheie votul?

Mariacu 25-06-09 10:26

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
In perioada asta prefer Bucurestiul, dar nu spun nu unei iesiri....

morghen 25-06-09 11:55

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
am pus sa se incheie votul la 10 zile dupa primul post.

In sibiu nu am cautat inca puncte de atractzie pt noi dar sunt sigur ca sunt.
In hunedoara am mai fost si stiu ca sunt urmatoarele:
-castelul Corvinilor
-dealul Cincisului (stagiu de hill-climb)
-restaurantul din varful dealului care are o terasa cu priveliste superba asupra lacului

pcontab 25-06-09 12:49

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
Salut domnilor
Cred ca nu ati vazut inca nici unul dintre voi Muzeul Satului din Sibiu
Nu aveti idee ce insemna si faptul ca merita vizitat cu adevarat
Mai votati Sibiu ca merita!

morghen 06-07-09 14:35

puncte de atractie pentru locatia Sibiu (pentru cei care vin din bucuresti sau sud-est)

- valea Oltului care este absolut superba.
- muzeul satului
- Centrul vechi al orasului

ok..perioada de votare s-a inchis....dintre cei care ati votat alte locatii..cati sunteti dispusi sa veniti la Sibiu?
sa stim ce fel de pensiune/hotel cautam.

morghen 08-07-09 09:08

Re: VOT - porsche fan meeting 2009
 
Tinant cont de lipsa de interes...amanam intalnirea pana in toamna cand...speram ca lumea va fii mai interesata de un astfel de eveniment. Speram ca in toamna vom putea organiza ceva mai clar mai concret...sa mergem la sigur nu sa cautam pensiuni la 10 noaptea.

motivele sunt clare: eu cu pcontab pot sa ma vad oricand....issues cu sorin la fel...daca restul nu s-au anuntat nu mai mergem nici noi.


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning