Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   cumpar amplif ! (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/129873-cumpar-amplif.html)

Paco4golf 21-06-09 22:26

cumpar amplif !
 
cumpar monobloc -> pret 8 mil. ceva oferte ? vreau pana miercuri sa il am !

Paco4golf 22-06-09 21:02

Re: cumpar amplif !
 
mi-a trimis azi elna un jbl gto14001.

puteti sterge topicul ! asteptam sa vedem cum e amplifu.ajunge miercuri

Paco4golf 24-06-09 18:31

Re: cumpar amplif !
 
se poate inchide topicul,amplificatorul a ajuns cu succes si merge bine.


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning