![]() |
cumpar amplif !
cumpar monobloc -> pret 8 mil. ceva oferte ? vreau pana miercuri sa il am !
|
Re: cumpar amplif !
mi-a trimis azi elna un jbl gto14001.
puteti sterge topicul ! asteptam sa vedem cum e amplifu.ajunge miercuri |
Re: cumpar amplif !
se poate inchide topicul,amplificatorul a ajuns cu succes si merge bine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning