Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Explosive Car TUNING 2006 - Amsterdam (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/12980-explosive-car-tuning-2006-amsterdam.html)

RoSonic 13-02-06 12:58

Explosive Car TUNING 2006 - Amsterdam
 
9 Attachment(s)
Explosive Car TUNING 2006 - Amsterdam
11-12 Februarie.

Cateva fotografii de la aceasta expozitie de tuning:

RoSonic 13-02-06 12:58

In scurt timp MULT MAI MULTE POZE! ;)

Eugen_TL 13-02-06 13:29

inafara de primele2masini toate imi plac... tuning finutz nu exagerat! :)

Spark 13-02-06 14:25

aham ... tuning finutz si cu stil ...

DyZ 13-02-06 14:33

super tare celica aia ! :shock: :shock: :!:

shaid-kid 13-02-06 15:38

super ***** golful...mam hotarat asa o sa mi-l fac :))

bakal 13-02-06 16:02

mi se pare mie sau in penultima poza era un skyline? ala auriu.? :?:
cea mai tare masina, pacat ca pentru noi e ca o fantoma.(toti auzim de ea dar nu o are nimeni, nici macar nu o vedem la vreo unu pe strada) :cry:

RoSonic 13-02-06 16:10

RESTUL DE POZE, IN GALERIA DE PE SITE:
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=411

Mihaitza_tdi 13-02-06 19:02

Super tare golfu' si Celica cela mai tari!!!!!!!!! :D :wink:

EvLSant0S 13-02-06 19:03

pe departe cea mai misto poza de la salon ..

https://www.4tuning.ro/gal/displayimage.php?p=42671 :roll: :twisted:

sil4tuning 13-02-06 19:46

:lol: :P :twisted:
daca nu ziceai tu de pisica asta ...ziceam eu :o

Urban_Racing 14-02-06 08:21

asha arata raiul !? :lol:

dexter_20 25-02-06 19:49

asta da tunig de profesionisti!vreau si eu...macar sa ating


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning