![]() |
Explosive Car TUNING 2006 - Amsterdam
9 Attachment(s)
Explosive Car TUNING 2006 - Amsterdam
11-12 Februarie. Cateva fotografii de la aceasta expozitie de tuning: |
In scurt timp MULT MAI MULTE POZE! ;)
|
inafara de primele2masini toate imi plac... tuning finutz nu exagerat! :)
|
aham ... tuning finutz si cu stil ...
|
super tare celica aia ! :shock: :shock: :!:
|
super ***** golful...mam hotarat asa o sa mi-l fac :))
|
mi se pare mie sau in penultima poza era un skyline? ala auriu.? :?:
cea mai tare masina, pacat ca pentru noi e ca o fantoma.(toti auzim de ea dar nu o are nimeni, nici macar nu o vedem la vreo unu pe strada) :cry: |
RESTUL DE POZE, IN GALERIA DE PE SITE:
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=411 |
Super tare golfu' si Celica cela mai tari!!!!!!!!! :D :wink:
|
pe departe cea mai misto poza de la salon ..
https://www.4tuning.ro/gal/displayimage.php?p=42671 :roll: :twisted: |
:lol: :P :twisted:
daca nu ziceai tu de pisica asta ...ziceam eu :o |
asha arata raiul !? :lol:
|
asta da tunig de profesionisti!vreau si eu...macar sa ating
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning