![]() |
masina
As dorii sa iau o masina.Eu pot oferii 2000 lei + un LCD de 82 Hdready in cutie cumparat acum 2 luni + sistem genius 5.1 tot la cutie mai are garantie sw 5005.Pretul de 20 mil. mai poate urca in fct de masina.
|
Re: Masina
2 Attachment(s)
Quote:
Tel 0766405189 (nu e al meu dar stiu ca il are de vanzare) |
Re: Masina
up,ms mult alex
|
Re: masina
Un Passat 1.6TD ,break,din 1985,te intereseaza?
Am anuntul aici... O zi buna! |
Re: masina
nu multumesc de oferta
|
Re: masina
up....
|
Re: masina
|
Re: masina
din pacate nu mai pot pune momentan nimic peste aia 20 de mil
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:01. |
- Copyright 2026 4Tuning