Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   rampare motor nou? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/129606-rampare-motor.html)

NOScox 20-06-09 01:20

rampare motor nou?
 
am o masina care are in prezent cca. 8500 km. vreau sa stiu daca este bine sa-i schimb softul, sau daca este mai bine pe la 15 k, ori mai mult!?!

astept sfaturi de la cei care se pricep cu adevarat ;)

multumesc anticipat!

DEVIL's Style 20-06-09 01:21

Re: rampare motor nou?
 
Poti sa dai mai multe detalii despre masina in cauza?

NOScox 20-06-09 20:50

Re: rampare motor nou?
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 2422394)
Poti sa dai mai multe detalii despre masina in cauza?

insignia 2000 cmc 160 cp motorina

NOScox 23-06-09 19:16

Re: rampare motor nou?
 
stie cineva ceva?


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning