![]() |
Oare ce ar mai merge?
Salut tuturor! Spuneti-mi ce as putea sa mai fac? Cum as putea sa las masina mai jos cu vreo 30mm? Si ce s-ar mai putea face :https://forum.4tuning.ro/113-masina-mea-chevrolet/128905-chevrolet-laceti-sedan-negru.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:33. |
- Copyright 2026 4Tuning