Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/128680-masina.html)

laurentiu_tim 14-06-09 12:42

masina
 
preiau leasing sau cumpar masina direct pe leasing sau rate,avans 2000(pot si mai mult daca mi se pune pata) restu se discuta :-)

ionelu 14-06-09 13:44

Re: masina
 
Ai PM.
Poate ar trebui sa specificiti ce clasa etc. Altfel o sa primesti o sumedenie de oferte :)

laurentiu_tim 14-06-09 23:44

Re: masina
 
ionelu ai PM,clasa mica exclusa :-)

tibotib 15-06-09 18:08

Re: masina
 
Predau leasing la Citroen C5,din 11/2007,motor 2.0HDI,cutie 6+1 manuala,full dotari,discutam la tel.0740.273256 sau 0766.674994 daca te intereseaza.
O seara buna!

laurentiu_tim 16-06-09 10:01

Re: masina
 
nu sunt interesat......up...un golf 5 gti ar fi o idee :-)

kimi 16-06-09 13:48

Re: masina
 
Hyundai Coupe 2007 2.0 FX FULL...mai sunt 2 ani de rate cu 400E/luna (tva si casco inclus)...

laurentiu_tim 16-06-09 13:49

Re: masina
 
multumesc de oferta dar caut ceva in 4 usi ;)

kimi 16-06-09 14:22

Re: masina
 
Oki...Bafta in continuare

laurentiu_tim 18-06-09 09:47

Re: masina
 
7up sau cumpar direct de la proprietar sau firma(plateste firma de leasing cash eu iau masina in rate)

tibotib 18-06-09 12:12

Re: masina
 
Pai,preluare de leasing asta inseamna!

laurentiu_tim 18-06-09 20:45

Re: masina
 
ms de completare acum dute si pe topicu lu altcineva ;)

UNDERC0VER 29-10-09 23:26

Re: masina
 
2001 https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post2757492

emylio_6764 30-10-09 13:33

Re: masina
 
poate asta?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...triculata.html

laurentiu_tim 31-10-09 20:18

Re: masina
 
am luat masina se poate inchide....


All times are GMT +2. The time now is 04:42.

- Copyright 2026 4Tuning