![]() |
masina
preiau leasing sau cumpar masina direct pe leasing sau rate,avans 2000(pot si mai mult daca mi se pune pata) restu se discuta :-)
|
Re: masina
Ai PM.
Poate ar trebui sa specificiti ce clasa etc. Altfel o sa primesti o sumedenie de oferte :) |
Re: masina
ionelu ai PM,clasa mica exclusa :-)
|
Re: masina
Predau leasing la Citroen C5,din 11/2007,motor 2.0HDI,cutie 6+1 manuala,full dotari,discutam la tel.0740.273256 sau 0766.674994 daca te intereseaza.
O seara buna! |
Re: masina
nu sunt interesat......up...un golf 5 gti ar fi o idee :-)
|
Re: masina
Hyundai Coupe 2007 2.0 FX FULL...mai sunt 2 ani de rate cu 400E/luna (tva si casco inclus)...
|
Re: masina
multumesc de oferta dar caut ceva in 4 usi ;)
|
Re: masina
Oki...Bafta in continuare
|
Re: masina
7up sau cumpar direct de la proprietar sau firma(plateste firma de leasing cash eu iau masina in rate)
|
Re: masina
Pai,preluare de leasing asta inseamna!
|
Re: masina
ms de completare acum dute si pe topicu lu altcineva ;)
|
Re: masina
|
Re: masina
|
Re: masina
am luat masina se poate inchide....
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:42. |
- Copyright 2026 4Tuning