![]() |
Concurs: Best Topic
Aveti pana miercuri sa propuneti cate un topic pentru acest concurs.
Apoi vom supune la vot care este cel mai tare topic de pe forum. :) |
Ce-am avut, ce-am pierdut dar si ce-avem :wink:
|
Herastrau (prima editie) by FiReBuRn
Topicu' asta a avut cel mai mare succes! Cred ca toti suntem de acord cu asta! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:27. |
- Copyright 2026 4Tuning