Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 05.06.2005 (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005.html)
-   -   Constanta Va lipsi (https://forum.4tuning.ro/44-bucuresti-05-06-2005/1282-constanta-lipsi.html)

Ursu-=X-Team=- 04-06-04 21:53

Constanta Va lipsi
 
Ne pare rau dar X-team constanta nu va fi prezenta. Am fi vrut sa ajungem dar se pare ca pe ultima suta de metri s-a intamplat ceva. Lipsa banilor Si al problemelor ne impiedica sa ne venim.
Ne vom intalni la urmatoarea etapa
Succes concurentilor
.

RoSonic 04-06-04 22:17

:( :( :( :(

Chiar imi pare rau ca nu ajungeti....

Mult succes in rezolvarea problemelor....

Ursu-=X-Team=- 04-06-04 22:29

asta e.. NE vedem la urmatoarea

Hondarul 04-06-04 23:56

Pacat, zau asa... Era prima acceleratie din Bucuresti... Ar fi fost frumos.

Numai bine !!!

Der_Tod 05-06-04 12:09

Imi pare rau ca nu putetzi ajunge :( :( :( :( :( , dar rezolvatziva problemele si sa ne vedem cu bine la urmatoarea etapa!!!

zetemte 05-06-04 20:14

:(

alex_GMZ 06-06-04 14:18

:( :( :( :( :(

Psycho 08-06-04 10:02

ne pare raau k nu am ajuns .. o parte din noi au vazut reportaje la televizor .. mie unu imi vine sa ma impushk

EvLSant0S 08-06-04 16:19

pacat... era super show daca veneati si voi... :( las k la urmatoarea sper sa veniti


All times are GMT +2. The time now is 10:26.

- Copyright 2026 4Tuning