![]() |
Constanta Va lipsi
Ne pare rau dar X-team constanta nu va fi prezenta. Am fi vrut sa ajungem dar se pare ca pe ultima suta de metri s-a intamplat ceva. Lipsa banilor Si al problemelor ne impiedica sa ne venim.
Ne vom intalni la urmatoarea etapa Succes concurentilor . |
:( :( :( :(
Chiar imi pare rau ca nu ajungeti.... Mult succes in rezolvarea problemelor.... |
asta e.. NE vedem la urmatoarea
|
Pacat, zau asa... Era prima acceleratie din Bucuresti... Ar fi fost frumos.
Numai bine !!! |
Imi pare rau ca nu putetzi ajunge :( :( :( :( :( , dar rezolvatziva problemele si sa ne vedem cu bine la urmatoarea etapa!!!
|
:(
|
:( :( :( :( :(
|
ne pare raau k nu am ajuns .. o parte din noi au vazut reportaje la televizor .. mie unu imi vine sa ma impushk
|
pacat... era super show daca veneati si voi... :( las k la urmatoarea sper sa veniti
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:26. |
- Copyright 2026 4Tuning