![]() |
GSI
Salut am o intrebare am un opel gsi 2000 16v 150 de cai si am o cutie f20 pe masina de fabrica si as dori sa pun o cutie f16 m-ar ajuta cu ceva la liniute pe 400 de m...multumesc frumos
|
Re: GSI
ideal ar fi un hibrid intre f16 si f20
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning