Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   need advice (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/127830-need-advice.html)

aleyx_oltcit 09-06-09 12:07

need advice
 
2 Attachment(s)
salut am achizitionat 2 difuzoare pt subwoofer ...as avea nevoie de parametri TS daca stie cineva unde ii pot gasi ca eu nu am dat de ei ...si un amplificator pt ele cu care sa functioneze frumos(eu zic ca ar trebui 4 canale 2xpunte )

Stage1 09-06-09 13:44

Re: need advice
 
Parametrii t/s pentru acel difuzor practic nu exista (numai eu am 3 documente cu diferite valori), nu-ti mai pierde timpul sa cauti parametrii pentru el.
Fiind de 2* 8", suna ok intr-o incinta de 34 L cu 2 tuburi reflex de 70 pe 140 mm. Amplificator, avand in vedere ca difuzoarele au impreuna in jur de 120 w, se potriveste ORICE amplificator de 4 canale care se poate lega in punte.


All times are GMT +2. The time now is 07:09.

- Copyright 2026 4Tuning