![]() |
caut firma tuning
caut o fifra sau cineva sa modifice un a8 din 2000 .se incumeta cineva??
|
Re: caut firma tuning
ce vrei sa-i faci ?
|
Re: caut firma tuning
sa schimb spatele.stopuri etc.eventual sa pun stopuri de a8 din 2004 sau mai noi.ai vro idee?
|
Re: caut firma tuning
sincer te scarpini in fund cu furculita...
de ce sa strici masina ? se poate face, trb sa ma uit la niste repere d caroserie. dar , daca masina e ok , eu nu as mutila-o... ce culoare e masina ? ce buget estimezi pt asa o interventie ? PS; calitativ sa stii ca stopurile de 2000 sant mai bune decat cele de 2004 , si mult mai elegante. |
Re: caut firma tuning
astept raspunsuri la ce te-am intrebat.
|
Re: caut firma tuning
masina este ok..argintie la culoare..si la bani nu stiu.cat zici?
|
Re: caut firma tuning
nu am nimic cu ia dar nu ma pre impac cu stopuri.daca ai un nr de tel sau o adresa de email .sa discutam mai pe larg despre ce este vb
|
Re: caut firma tuning
Tuning ? :rolleyes2 putin personalizatä si e gata masina ;) câteva idei.
-Vopsesti fustele -Jante -Foliate geamurile -Stopuri schimbate -Grilä färä semn La jante, eu as opta pe cele de mai jos http://www.kentcustoms.co.uk/acatalog/Yamato.jpg Wolfrace Yamato, asa se numesc Grilä... http://www.fkautomotive.ro/photos/pr...gine1-6144.jpg Produsul îl gäsesti aici Si cam atât :rolleyes2 pune niste poze cu masina, ca sä ne putem da cu pärerea mai bine ;) |
Re: caut firma tuning
9 Attachment(s)
Quote:
|
Re: caut firma tuning
stopurile vreau sa le schimb da nu am gasit nimic..si grila sa fie cromata...si spoiler pe spate....m iar place niste stopuri de audi a8 din 2004 ,dar cred ca modificarile ar fi prea drastice.
|
Re: caut firma tuning
deci spatele a s vrea sa il schimb,,adica stopuri spoiler,si toba sa fie ca la s8
|
Re: caut firma tuning
ce culoare e masina ta?
|
Re: caut firma tuning
gri metalizat.
|
Re: caut firma tuning
Iti merg jante inchise la culoare si mai bine mate decat lucioase
|
Re: caut firma tuning
3 Attachment(s)
Quote:
Pentru preturi si alte informatii iti pot raspunde pe mail: [email protected] sau pe PM https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1245319062https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1245319062https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1245319062 |
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning