Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Sfat achizitie Statie + Sub (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/127663-sfat-achizitie-statie.html)

B08HtB 08-06-09 11:38

Sfat achizitie Statie + Sub
 
Salut!

Doresc sa achizitionez o statie + sub si dispun de 10-1100 ron
Ce imi recomandati ?
Mi-a atras atentia acest pack Subwoofer Hifonics TX12Reflex + Amplificator Hifonics Txi4000 + Kit Amplificator Hifonics HF10WK la 1049. Sunt ok la pretul?

Stage1 08-06-09 11:44

Re: Sfat achizitie Statie + Sub
 
Sunt ok, mergi linistit pe ele.

B08HtB 11-06-09 16:53

Re: Sfat achizitie Statie + Sub
 
Le-am luat , sunt super ok
Mersic pt sfat


All times are GMT +2. The time now is 13:25.

- Copyright 2026 4Tuning