![]() |
Sfat achizitie Statie + Sub
Salut!
Doresc sa achizitionez o statie + sub si dispun de 10-1100 ron Ce imi recomandati ? Mi-a atras atentia acest pack Subwoofer Hifonics TX12Reflex + Amplificator Hifonics Txi4000 + Kit Amplificator Hifonics HF10WK la 1049. Sunt ok la pretul? |
Re: Sfat achizitie Statie + Sub
Sunt ok, mergi linistit pe ele.
|
Re: Sfat achizitie Statie + Sub
Le-am luat , sunt super ok
Mersic pt sfat |
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning