![]() |
Honda sh 50 '96
Am o "mica" problema cu un scuter Honda sh 50.
1.Cand il pornesc sta un`pic turat,iar daca il ridic pe cric se tureaza din ce in ce mai tare.Dupa 2-3 minute se linishteste si incepe sa nu mai comenteze.cu ce o cazie face asha? 2.Vreau sa ii fac un mic tunnning.Ce imi recomandati sa ii cumpar?(fara set motor).? |
Re: Honda sh 50 '96
Quote:
1.Asta e normal si inseamna ca lucreaza shocu' electronic. 2.Pai umbla pe la transmisie(variator,role,ambreaj tuning) si un carburator mai mare;). |
Re: Honda sh 50 '96
nu cred ca e normal , ... daca o las jos de pe cric da sa impinga scuteru.nush are ea ceva la relante ... doar am umblat p`acolo dar la fel face.
|
Re: Honda sh 50 '96
e normal:D iti garantez si eu...asa patesc si eu cu socu' electronic..
|
Re: Honda sh 50 '96
Quote:
|
Re: Honda sh 50 '96
Quote:
si eu zic ca e normal |
Re: Honda sh 50 '96
au dreptate toti baieti de peaici asa trb sa fak....la mn face asa cand e motorul rece:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:18. |
- Copyright 2026 4Tuning