Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

BogdanSHA 30-06-04 01:06

La Multi Ani :!:

BogdanSHA 30-06-04 01:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"strengaritza\"
bene ma...nu l-ati vazut pe copilu' de minune...WROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOmmmm

cea mai ofticata era gina pistol..ca o facut-o la linie...heheeeh..

Hai sa va zic eu k am fost acolo.
Asa, au fost mai multe \"vedete\" si impresii/metru patrat: krypton, taxi, selena, candy, Animal X, carmen bruma, adina halas (parca) + altii care-mi scapa. A mai fost si ala de prezinta o emisiune cu crime&stuff, ala de aproape urla la tine :lol: . Cel mai natural mi s-a parut Andrei Gheorghe care s-a dat (si a pierdut) cu Adrian: inainte: \"Il bat, il calc in picioare in marsarriere\" dupa: \"BLAT, m-ati tras in piept!\" :lol: . Adrian copilu' fundului a putut sa ingaime dupa ce s-a dat cu Andrei Gheorghe doar: \"am dat totul\" :lol: :lol: -eram pe jos :!:
Au facut curse cu masinile personale sau cu cele puse la dispozitie de importatorul Opel.
Startul a fost dat de miss Playboy - \"Oana\"
Dintre toate \"damele\" de pe-acolo cea mai draguta mi s-a parut Gina Pistol...restul erau fie cai, fie albe ca branza fie de-a dreptul urate :D

Ah, n-am stat pana la sfarsit si n-am prins stirea decat pe Prima dar n-au spus cine a castigat :x . Stiti careva??

tekno 30-06-04 01:46

lool albe ca branza... cai... looooooooooooool :lol: :lol: :lol:
De AG imi placea cand era la PRO FM, 13-14 shi miercuri seara cu Cristi Mihaiescu or WTF... cum i-l chema... ala de la Catzavencu... faceau o caterinca de milioane... :lol: de cand e la antena 1 nu l-am mai urmarit...

Piry 30-06-04 08:31

Re:
 
tekno ai facut de rusina poporu roman ai fost in aer acuma esti pe jos esti o greata a romaniei esti jalnic pleaca acasa drum bun


:lol: :lol:

strengaritza 30-06-04 09:12

tu comentezi?..esti cea mai slaba veriga,,,iesi afara....

!!!..atentie..era o duma!!!

tekno 30-06-04 11:01

lool piry..
\"Buna Gheorghe... Ce faaaci?\" :lol:

Ciclistu 30-06-04 14:02

LA MULTI ANI Ufo.........................tot ce-ti doresti.

yonutz 30-06-04 14:04

LA MULTI ANI ,UFOO..........................SA TI SE IMPLINEASCA TOATE VISURLE.

Theba 01-07-04 11:59

Ale,intra pe mess sa ne intzelegem cum merem deseara...
Tekno daca o sa vina :suspiciou noi o sa :paper: :)).oke boys &girls (nu te`am uitat strengaritza) ne vedem atunci deseara...

Theba 01-07-04 12:11

yonutz,sper sa vii deseara,ca nu te`am vazut toata saptamana si nu am avut cum sa te agatz... :no:

yonutz 01-07-04 12:37

nu cred ca o sa vin diseara..... :(

strengaritza 01-07-04 12:59

ionule
stai acasa sa fii odihnit..lasa ca ai vreme dupaia...bacu numa o data il dai..sper..da?
ok..bafta mare....la ce mai ai..

yonutz 01-07-04 13:01

la educatie.loooooooooooooooool
m-am intalnit cu mircea ,dau bacu la el in scoala :P

Ciclistu 01-07-04 13:24

Yonutz, unde dai bacul ???

strengaritza 01-07-04 13:55

pai atunci.....imi schimb vb...
hai deseara in c..da' pe jos...si faci 2-3 linii..cuuu..vezi tu cu cine..da tu pe jos....
ca sa fii in forma :))

yonutz 01-07-04 16:40

IN MIU :)

Ciclistu 01-07-04 17:24

Eu dau in Terapia.

yonutz 01-07-04 19:18

vb serios
..
:D

yonutz 01-07-04 19:23

succes..maine din ce dai?

tekno 02-07-04 01:56

bafta la totz!

Ciclistu 02-07-04 15:09

Dau din educatie fizica, deseara dupa 20.00 va zic ce-am facut, sper...........

Theba 02-07-04 16:30

lasa mah ca trecetzi si de bacu` vietzii si apoi sa vedetzi voi distractzii de`alea grele...mah,yo va tzin pumnii...

strengaritza 02-07-04 17:28

ea ma..v-ati scapat...v-am tinut pumnii...la anu..theba..tek...AM PUS-O!!!!!!!!!!!!!!
. pana atunci mai este....:D

io va cam salut o bucata de vreme...pe toti...sambata noptea..plec in sud..pote ma intalnesc cu craiovenii ca mi-o promis ca vin sa ma vada daca pot..... ase ca o sa ii salut si din partea voastra..D:.
oricum in afar' de theba nu o sa va fie dor de mine......
la mare m-am hotarat sa nu mai vin...cam atat.
i tzuque ya all!

Theba 02-07-04 17:56

Ale,chiar ca o sa`mi fie dor de tine...Acuma m`ai molipsit cu nedormitu` noaptea...si tuh pleci...yo ce fac amuh? Sa mai intrii pe mess...si lasa ca o sa te sun yo,ca mai am ceva minute...
Noah,ce sa`ti mai zic? Distractzie faina tuh,sa fii cuminte si sa ai grija de tine...

See ya sis`...have fun!

strengaritza 02-07-04 18:11

10x lil' sis'...... :( i'll miss ya 2
lasa tuh ca nu ma duc de tat... :))..noaptea iti dau bipuri pana iti pica bateria..akolo si asa nu dorm deloc ca e fff cald :(
ok..mai pove noi...

yonutz 02-07-04 18:52

distractie placuta in sud..cat stai?si noua o sa ne fie dor de tine :D

strengaritza 02-07-04 20:07

:oops: ... da?..ma bucur...poi sa vad..la olteni stau usual..cate 2-3 sapt..anul asta insa mai putin,,,dar poate raman la tzara cand vin..nush inca...
vacanta placuta la toti!!!!!

tekno 03-07-04 00:30

phula mea... ciclist... unde coiu meu stang umbli?
PSdistractzie placfuta & alea alea...

Theba 03-07-04 14:17

vai tek...nu pot sa cred ca tu vb asa :blahblah: ...las ca te prind yo si sa vezi ce`ti fac... :boxing: da da,nu rade ca te capsez... :P
hehehehe mic si rau... :weee:

Ciclistu 03-07-04 14:50

Auzi ma \"\"ala mic si rau\"\"......paci pa-casa..........:))))))))))

tekno 03-07-04 15:23

lool
pai daca asha stau treburile deabee ashtept sa ma prinz :twisted:

ala mare shi bazat :lol: :P ... insfarshit ai ajuns... :lol:

Ciclistu 03-07-04 19:12

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))........sa mai continui ???

strengaritza 03-07-04 22:48

na gata..mi-am facut bagajul...si astept sa treaca inca 2-3 ore belite...sa ma duuuuc!!!!!!!!!!!!!!!!

va pup inca o data pe totzi.....

p.s. fratemiooo...macar cand mai intri pe forum si mai citesti..sa nu uiti cumva sa ii dai de mancare la gashpar...ca un miligram de slabeste ii vai de capu tau..ai auzit?.....no..... :boxing:
pt cine nu stie ala...e hamsteru meu...care mai vb cu el pe mess sa ii amintiti....sa nu cumva sa-l tina la greva foamei....
:roll:
bye!!!!!!!!!

tekno 04-07-04 02:26

loooool
gashpar..
hamster ungur.... :lol: :lol: :lol: hia sa-l vopsim verde ca ale oricum nu ami e acasa....

Ciclistu 04-07-04 07:56

Vrem greva foamei...greva foamei...greva foamei...greva foamei.

Piry 04-07-04 15:10

Re:
 
Sincer mii ciuda cand vad ce fain mere treaba la craiova .. si o venit cei din bucuresti si au fost primiti asa de fain .. cand ma gandesc ca aicea de ar venii altcineva din alt oras sa ne cunoasca nu cred ca lar baga cineva in seama ... oricum mai vreau sa zic sa cam incetam cu caterinka .. de 3 saptamani nimica serios pe forum numa cacaturi ... si aicea ma includ si eu ca si eu am uploadat film cum joc io tenis [caterinka :oops: ]

SA FIM PUTIN MAI SERIOSI CA NU SUNTEM OBLIGATI SA POSTAM FIECARE CUVANT CARE NE VINE IN CAP ... scrie doar ce ii necesar .. restu pe messenger .....

tekno 04-07-04 16:23

**** mea...
craiovenii... tot respectu frate... aia shtiu ce vor... la noi nu intzeleg dece ar vrea sa vina careva aici... deshi am vbit cu florica mai demult shi a zis ca el ar veni pana aici sa vada cum e... ce e...
degeaba vorbim noi aici pe forum... majoritatea suntem fara mashini...
e de cacat treaba...
iar cu scrisu pe forum... ce sa zic... e greu de intzeles ca nu mai tre sa dai shi un \"k\" deapula dupa ce citeshti ceva...

yonutz 04-07-04 17:15

sorry ma...lasa ca data viitoare o sa scriu mai multe\"\"k\"\"..ca vad ca de alea nu te legi

tekno 04-07-04 18:03

yonutz...
nu o lua in nume de rau... nu am nimic cu tine... shi la ciclistu i-am atras lafel atentzia... deshi tot nu a intzeles... **** mea... da e chiar deapula sa vez forumu cu chsetii deastea... yo pe a lu ciclistu le-am ami shters... acuma mi-a fo pre lene sa il shterg patau..
peace...

Gabi 04-07-04 18:36

Baietii...nici la Craiova nu suntem toti cu masina. De exemplu, din Craiova, masini au AvataR, Hashish, Cioara, Lao, bobbyadr, etc. Nu-s multe. Suntem mai multi fara masini.

Bafta multa si voua!

PS: AM LUAT BACUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU'! 8,03 :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 22:47.

- Copyright 2024 4Tuning