Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0 (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/12739-bmw-seria-1-hartge-h1-5-0-a.html)

RoSonic 08-02-06 16:57

BMW Seria 1 - HARTGE H1 5.0
 
5 Attachment(s)
Hartge H1 5.0 - un BMW Seria 1 modificat de specialistii de la Hartge, a primit titlul de \"Top Limousine of 2005\" din partea revistei \"Auto Bild Sports Cars\"


Detalii:
Motorizare: 5 litri, V8, 331 kW (450 hp) / 7200 rpm, cuplu 510 Nm / 3800 rpm
Acceleratie 0 - 100 km/h: 4.6 s
Vireza de top: 300 km/h

Eugen_TL 08-02-06 17:48

dragut kit... dar spatele mi se pare cam golutz nu stiu dc :(

Spark 08-02-06 18:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TuningBoy\"
dragut kit... dar spatele mi se pare cam golutz nu stiu dc :(

dar ce ai mai vrea sa mai fie in spate ... ?
eu zic ca ii destul de reusit ...

BASU 08-02-06 19:09

ma intreg cum de au inghesuit motorul asta imens sub capota... doar e seria 1 nu?
o masina de dimnesiunilea asta poate fi denumita limuzina? \"Top Limousine of 2005\"
cam aiurea... :?

Mihaitza_tdi 08-02-06 20:36

Super masina imi place ff mult!!!!!!!!! Nu mai vorbesc de esapamente is beeton!!!!

neXus 09-02-06 09:01

Mie imi place volanul :D

wlady 09-02-06 09:11

un seria 1 de care sunt mandru ... oricum cand am vazut-o eram :o :shock:

bakal 09-02-06 11:42

fromos kit, dar parca 5 litri la seria 1? si doar 450cai?
ORICUM, PER ANSAMBLU E BINE.

RoSonic 22-02-06 20:28

1 Attachment(s)
Iata un clip video in care puteti vedea Hartge H1 in \"actiune\" pe circuit.

Cabbano 23-02-06 19:47

nu e cea mai frumoasa masina din lume da' fuge... :)

dexter_20 23-02-06 20:01

la cat de banal arata la exterior....adica nici un element de caroserie facut sa-ti sara in ochi...pe atat de criminala este motorul si demarajul

Urban_Racing 24-02-06 14:15

nu mi`a placut niciodata seria 1 ...dar performantzele sunt impresionante .... mashina mica putere mare .... keia succesului :)

Venom 25-02-06 10:36

nu stiu de ce dar imi place masina asta! are clasa .. si e frumusica!

TSC-Us 02-03-06 11:39

DA DA DA...

sandumrs 02-03-06 23:27

Filmul e demential. Masina de asemenea. Respect. Nici eu nu ma omor dupa felul cum arata dar mi-ar place asa ceva indiscutabil.


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning