Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese Dacia de vanzare (https://forum.4tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare.html)
-   -   Feedback vanzatori/cumparatori (detaliat) (https://forum.4tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare/127384-feedback-vanzatori-cumparatori-detaliat.html)

andi_cimpean 05-06-09 21:47

Feedback vanzatori/cumparatori (detaliat)
 
Am creat acest thread cu scopul de a va spune fiecare parerea cu privire la userii de pe acest forum, de la care ati cumparat sau le-ati vandut anumite obiecte. Exclusiv pentru DACIA.

andi_cimpean 05-06-09 21:49

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Doresc sa acord un vot de incredere lui Nastase Bogdan. Am cumparat de la el un electroventilator si vreau sa va spun ca a fost ambalat asa cum nici de la producator nu cred ca a fost :D si functioneaza perfect si unde mai pui ca este destul de silentios :)

Un mare + de la mine

Ingerasul99 06-06-09 10:36

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Un + pt Domnul Aborigenu ,sper ca nu am scris gresit numele.
Pt seriozitatea oferita si sinceritate.

SirNenea 06-06-09 12:49

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
ingerasul trebuie sa si detaliezi de ce

Nastase Bogdan 06-06-09 13:20

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2384670)
Doresc sa acord un vot de incredere lui Nastase Bogdan. Am cumparat de la el un electroventilator si vreau sa va spun ca a fost ambalat asa cum nici de la producator nu cred ca a fost :D si functioneaza perfect si unde mai pui ca este destul de silentios :)

Un mare + de la mine

Multumesc Andi:-)

Si eu vrea sa-i acord un mare + lui Aborigenu si lui Morcov SSL de la care am achizitionat in stare f buna mecanica fata in 4 prezoane respectiv o galerie de evacuare tip "serpisori"8):-)

Ambii au fost sinceri in declaratii si marfa a fost pe masura:!:..asa se fac treburile daca vrei sa te mai caute si altii:-)

deniel 10-06-09 16:20

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Am cumparat o cutie de viteze de la Miki88ral , si omu mi-a dat teapa . Sta prin Oltenita si are un BMW ursulet alb cu DTM la numar.Foarte urat din partea lui , dar ne mai imtalnim noi o data si o data .

bo$$u 10-06-09 21:50

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
da-ne mai multe detalii cum s-a intamplat:D

LKS 13-06-09 13:02

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Un + pentru Bogdan Nastase, baiat de cuvant si cu piese bune. Multumesc mult

Nastase Bogdan 14-06-09 11:24

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Cu placere:-)

P.S: sunt de pe o 1100

LKS 14-06-09 11:30

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Semnalele ? nu prea cred, alea originale de 1100 au alta forma. Poate au fost puse de proprietar, dar alea au fost folosite pe reno 16 si si dacia 1300 ca lumini de stationare.

Shobo2020 15-06-09 10:10

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
+nastase bogdan produsul

Stiu ca Bogdan e un om serios .. dar totusi decat sa punem 10 plus`uri, mai bine punem unu singur si detaliem ... By Ja_Rule

Ingerasul99 15-06-09 16:03

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Um mare plus pt TwentyOne , datorita grijei mari pe care a purtat-o coletului si un + pt ca e de cuvant.

TwentyOne 15-06-09 21:31

Re: Feedback vanzatori/cumparatori
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2409339)
Um mare plus pt TwentyOne , datorita grijei mari pe care a purtat-o coletului si un + pt ca e de cuvant.

Cu placere, sa inteleg ca au ajuns :)

Nastase Bogdan 17-06-09 20:53

Re: Feedback vanzatori/cumparatori (detaliat)
 
Un + pentru B 01 PYF:!:...am luat de la el 2 aripi fata de 1300 din fibra si sunt f multumit de starea lor cat si de cum au fost ambalate.
Multumesc

dexter_20 21-06-09 12:43

Re: Feedback vanzatori/cumparatori (detaliat)
 
Un + pentru **COSMIN**. Am cumparat un set de jante de Aro 10 de la el. Om serios cum rar se gaseste.


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2024 4Tuning