Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   [Cumpar] semnale albe E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/127357-cumpar-semnale-albe-e30.html)

Neamtzu_e36 05-06-09 18:53

[Cumpar] semnale albe E30
 
Astept oferte daca aveti sau daca stiti de unde pot sa cumpar

Neamtzu_e36 08-06-09 08:22

Re: [Cumpar] semnale albe E30
 
upp upp nimeni,macar sticla
upp

giuliomak 08-06-09 13:55

Re: [Cumpar] semnale albe E30
 
semnalele de fata din bara?
mi se pare ca se potrivesc si cele de golf (2sau3) dar nu sunt f sigur...

Neamtzu_e36 08-06-09 14:17

Re: [Cumpar] semnale albe E30
 
Quote:

Originally Posted by giuliomak (Post 2390090)
semnalele de fata din bara?
mi se pare ca se potrivesc si cele de golf (2sau3) dar nu sunt f sigur...

mai degraba alea de golf 2 dar sincer as prefera pe cele de e30 ms mult

Neamtzu_e36 25-09-09 13:53

Re: [Cumpar] semnale albe E30
 
upp upp..............

MOUZE 25-09-09 16:40

Re: [Cumpar] semnale albe E30
 
smoked...originale 150lei perechea ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:45.

- Copyright 2026 4Tuning