Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Anvelope 175/70/R13 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/127356-anvelope-175-70-r13.html)

bluewmaster 05-06-09 18:50

Anvelope 175/70/R13
 
3 Attachment(s)
De vanzare 4 anvelope 175/70/13, de vara, la pretul de 320 ron, negociabil.
Anvelopele au fost rulate vara tecuta, si le vand pt ca am schimbat jante/anvelope cu alta marime, iar astea stau degeaba..pt cei interesati, la pret ne intelegem..

sorcer 05-06-09 22:06

Re: Anvelope 175/70/R13
 
poate daca le vinzi cu jante cu tot o sa obtii pretul cerut de tine .

bluewmaster 05-06-09 22:12

Re: Anvelope 175/70/R13
 
vrei sa vii din petrosani dupa ele? :-)

sorcer 05-06-09 23:27

Re: Anvelope 175/70/R13
 
ar fi bestial :))) sa strabat juma de tara pt cateva cauciucuri :))))))))))

bluewmaster 06-06-09 10:09

Re: Anvelope 175/70/R13
 
pai vezi. atunci postul tau poate fi pus in categorie de "bagare in seama".
nota 2, stai jos.
:D
pret negociabil inseamna ca se negozieaza.

sorcer 06-06-09 14:43

Re: Anvelope 175/70/R13
 
nu neaparat bagare de seama , dar totusi un cauciuc pe 13 la tg jiu in targ se vinde intre 25-40 ron , cu 40 ron iei unu zici ca-i nou :)

bluewmaster 06-06-09 15:03

Re: Anvelope 175/70/R13
 
se poate :-) si astea sunt "zici ca`s noi".
dar totusi la 25-30 de lei nu mi se merita sa raspund nici la tel...sper ca intelegi.

sorcer 06-06-09 15:11

Re: Anvelope 175/70/R13
 
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))

bluewmaster 14-08-09 20:27

Re: Anvelope 175/70/R13
 
update pret: 200 RON, negociabil!

bluewmaster 21-08-09 12:29

Re: Anvelope 175/70/R13
 
s`au dat, se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning