Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/127337-primele-imagini-bmw-x1-dezvaluite-facebook.html)

mario_eddy 17-06-09 12:11

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
pare frumos :X :shock:

Shelby GT500 67` Eleanor 17-06-09 12:47

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
Pare dragutz

YGD-sef 17-06-09 13:03

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
mai iese un rechinas!:hug:

oMs^13 17-06-09 13:03

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
Mai frumos decat ce au ei pana acum...:)

Claw166 17-06-09 13:13

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
se anunta un rival pe cinste pt GLK , cred :)

matiz87 17-06-09 13:15

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
cred ca o sa arate destul de bine masina.! dar pana atunci ne multumim cu pitzipoanca :))

pustiu_FUG 17-06-09 13:30

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
:shock:se anunta ceva bestial:peace:

the_one_and _only 17-06-09 13:48

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
Quote:

Originally Posted by Claw166 (Post 2414658)
se anunta un rival pe cinste pt GLK , cred :)

Din parti, rivalul lui GLK e X3. X1 e o masina total inutila, e pentru cei care vor un SUV dar nu au bani nici macar de un X3 si sunt prea snobi sa conduca un Tucson, in off road va fi egal cu o balena pe uscat, totusi nush cat de buna e ieea sa il prezinte pe plaja, si asa meltenii de la noi invadeaza plaja cu SUV-ur, acum imbecilii cor crede ca acolo tre' sa mergi cu masina asta.

AlexAstra 17-06-09 13:55

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
mai frumoasa-i blonda...:D

UNLORD 17-06-09 13:59

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
Quote:

Originally Posted by the_one_and _only (Post 2414771)
Din parti, rivalul lui GLK e X3. X1 e o masina total inutila, e pentru cei care vor un SUV dar nu au bani nici macar de un X3 si sunt prea snobi sa conduca un Tucson, in off road va fi egal cu o balena pe uscat, totusi nush cat de buna e ieea sa il prezinte pe plaja, si asa meltenii de la noi invadeaza plaja cu SUV-ur, acum imbecilii cor crede ca acolo tre' sa mergi cu masina asta.

E mai mic si mai ieftin decat un X3 si o sa prinda la disperatzii de romani inebuniti dupa micro-suvuri. Practic e concurent pt Kuga si Tiguan. Nu trebuie sa fii snob ca sa nu conduci un Tucson care e o masina oribila. E o chestie de gust. In plus o sa fie si destul de usor, iar asta implica agilitate, dinamism si consum relativ mic, oricum BMW-urile se pare ca sunt cele mai economice. In off-road toate masinile de genul asta sunt petarde, dar ca sa mergi la Poiana Brasov iarna cu el si sa il parchezi pe o movila de zapada aproape de telecabina e ok.

bogg 17-06-09 14:39

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
is ciudati astia de la BMW.
Atatea teasere cu toate ca aproape toata lumea stie cum arata X1.:rolleyes2

Thomas Everywhere 17-06-09 15:05

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
pana nu-l vad in serie nici nu pot zice ca e frumos sau urat.
Desi Bmw nu prea imi mai place cum lucreaza la design au ales alt look pentru BMW si pare cam de prost gust. Exemplu este Seria 5 GT modelul nou si care va mai urma dupa el cu acelasi design revolutionar sa zic asa, ca e pt prima data cand BMW a proiectat asa ceva.

Claw166 17-06-09 15:25

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
Quote:

Originally Posted by the_one_and _only (Post 2414771)
Din parti, rivalul lui GLK e X3. X1 e o masina total inutila, e pentru cei care vor un SUV dar nu au bani nici macar de un X3 si sunt prea snobi sa conduca un Tucson, in off road va fi egal cu o balena pe uscat, totusi nush cat de buna e ieea sa il prezinte pe plaja, si asa meltenii de la noi invadeaza plaja cu SUV-ur, acum imbecilii cor crede ca acolo tre' sa mergi cu masina asta.

din cate am citit eu , X1 este asemanator ca dimensiuni cu X3 ,deci cam egal cu Q5 si GLK ... oricum imi cer scuze daca gresesc :rolleyes2

D.Y ¬ 17-06-09 16:26

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
O sa iasa ceva frumos..

slayersland 17-06-09 16:28

Re: Primele imagini cu BMW X1, dezvăluite pe Facebook
 
Pare un pic mai frumos, sau...mai putin urat de fapt decat modelele aberante scoase de BMW ultima vreme...Ultimul geam lateral din spate are latura de jos ridicata, ca la x3, ceea ce e urat tare, ii strica linia total, credeam ca au invatat din atatea critici, dar asta e, treaba lor...cauciucurile par foarte subtiri, si am mai vazut si la alte modele (GLK), la Audi q5 si mai ales Volvo XC60 sunt mai groase, ma intreb ce se intampla daca intra prin niste bolovani pe un drum de tara...cred ca se zguduie masina in ultimu hal, orice suspensii o fi avand...


All times are GMT +2. The time now is 16:25.

- Copyright 2024 4Tuning