![]() |
Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
2 Attachment(s)
Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Lorinser, tunerul german specialist īn modelele Mercedes-Benz, a anunţat că va participa īn competiţia Tuner Grand Prix 2009, ce se desfăşoară la Hockenheimring pe 26 şi 27 iunie. Maşina cu care vor participa germanii este un C-Class modificat, denumit LV8. Deşi tunerul nu a dezvăluit nici un fel de detaliu despre modelul īn cauză, din denumire bănuim că acesta ar beneficia de un motor V8. Īn plus, Lorinser LV8 va fi echipat cu pneuri de stradă Continental şi este 100% street legal. |
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
frumos
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
wow ce bine arata demential.! bravo
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
ce frumos e :cool:
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Prea frumos,Buna lucrare :X
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Evacuarea si jantele(din a doua poza) sunt...Dumnezeu.
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
bestial :yikes:
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Quote:
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
superb, dar gentile cu toate ca sunt diferite, nu-i stau bine
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Quote:
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Quote:
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
frumoasa...mai putin farurile care seamana cu alea turcesti la 200 RON... :lol:
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Frumoasa masina cu exceptia grilei,mai exact a locului unde era stema de Merc,mai bine o anulau de tot.
P.s : Jantele alea le are cineva pe un S model nou in Craiova,arata intr-un mare fel! |
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
arata bine , dar cum a spus cineva mai sus grila trebuie schimbata
|
Re: Lorinser va participa la Tuner Grand Prix
Uratica a mai iesit...prefer stock!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:46. |
- Copyright 2026 4Tuning