Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/126927-big-fail-rusoaica-parcarea-land-roverul.html)

Cigo 03-06-09 13:04

BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
5 Attachment(s)
BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul

Ingredientele: o parcare, o femeie şi o maşină mare. Rezultatul: o situaţie inedită şi penibilă în acelaşi timp.


Să vă explicăm reţeta unei parcări amuzante. Rusoaica din imagine a încercat să parcheze cu spatele se pare, însă a dat prea mult înapoi, iar minunatul ei Land Rover a picat de pe treapta superioară a parcării, lovind astfel maşinile „inferioare”.

Întrebată de ce a făcut asta, fata a explicat liniştită: „Senzorii mei de parcare n-au dat niciun semn...auditiv”. Comentarii?!

mad_aurel 03-06-09 13:19

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
deci sa intelegem ca femeia renuntase de mult la neuronii, in favoarea senzorilor.....

DonnLuca 03-06-09 13:23

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
:shock:..atat

DTH 03-06-09 13:31

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
Mda ...sincera sa fiu pe mine nu ma mira , am vazut de nenumarate ori faze ca astea ...

Goose 03-06-09 14:07

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
Chiar nu ma uimeste . sunt si prin romania noastra destule care fac la fel .Ca sa nu mai zic de micile accidente ,sunt la ordinea zilei .

glevidj 03-06-09 14:34

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
deloc uimitor femeia a avut incredere in senzori da poate nu avea

AlexAstra 03-06-09 14:51

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
nu s-a auzit piu piu piiiiiiuuuuu....POCCCC:)))))))

Raresh_156 03-06-09 14:58

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
si de ce s-ar fi declansat senzorii? stiu ca senzorii tipa numai cand ai un obstacol nu cand cazi in gol:lol:. A da si ce masina jmekera de politie :lol:

G3orgyk08 03-06-09 15:12

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
penibil..

vadimUFO 03-06-09 15:31

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
prost sa fii noroc ca esti!

YGD-sef 03-06-09 17:16

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
Daca are cu ce fata ...!:lol:

Trixi 03-06-09 17:21

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
land rover e masina "nevasta".mereu are ceva de obiectat,maraie,piuie..etc.
face tot in locul soferului..care te cam face sa devii lenes si sa te lasi servit de electronica ,mai ales ca nici vizibilitatea nu e chiar punctul forte al masinii.
intr-adevar,putea sa fie mai atenta stiind ce are mai in spate...dar foarte probabil electronica masinii a refuzat sa colaboreze cu ea si ea,fix ca si aproape fiecare proprietar land rover,a parcat fara sa se uite in oglinda.;)

Claw166 03-06-09 18:43

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
pitipoanca de Rusia ... traiasca electronica ! :D

Gabone22 03-06-09 18:46

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
buna asta :lol: bine k nu avea lambo k o parca sub... :lol:

Shelby GT500 67` Eleanor 03-06-09 22:22

Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
 
of doamne


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning