![]() |
BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
5 Attachment(s)
BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
Ingredientele: o parcare, o femeie şi o maşină mare. Rezultatul: o situaţie inedită şi penibilă în acelaşi timp. Să vă explicăm reţeta unei parcări amuzante. Rusoaica din imagine a încercat să parcheze cu spatele se pare, însă a dat prea mult înapoi, iar minunatul ei Land Rover a picat de pe treapta superioară a parcării, lovind astfel maşinile „inferioare”. Întrebată de ce a făcut asta, fata a explicat liniştită: „Senzorii mei de parcare n-au dat niciun semn...auditiv”. Comentarii?! |
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
deci sa intelegem ca femeia renuntase de mult la neuronii, in favoarea senzorilor.....
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
:shock:..atat
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
Mda ...sincera sa fiu pe mine nu ma mira , am vazut de nenumarate ori faze ca astea ...
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
Chiar nu ma uimeste . sunt si prin romania noastra destule care fac la fel .Ca sa nu mai zic de micile accidente ,sunt la ordinea zilei .
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
deloc uimitor femeia a avut incredere in senzori da poate nu avea
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
nu s-a auzit piu piu piiiiiiuuuuu....POCCCC:)))))))
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
si de ce s-ar fi declansat senzorii? stiu ca senzorii tipa numai cand ai un obstacol nu cand cazi in gol:lol:. A da si ce masina jmekera de politie :lol:
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
penibil..
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
prost sa fii noroc ca esti!
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
Daca are cu ce fata ...!:lol:
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
land rover e masina "nevasta".mereu are ceva de obiectat,maraie,piuie..etc.
face tot in locul soferului..care te cam face sa devii lenes si sa te lasi servit de electronica ,mai ales ca nici vizibilitatea nu e chiar punctul forte al masinii. intr-adevar,putea sa fie mai atenta stiind ce are mai in spate...dar foarte probabil electronica masinii a refuzat sa colaboreze cu ea si ea,fix ca si aproape fiecare proprietar land rover,a parcat fara sa se uite in oglinda.;) |
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
pitipoanca de Rusia ... traiasca electronica ! :D
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
buna asta :lol: bine k nu avea lambo k o parca sub... :lol:
|
Re: BIG FAIL: Rusoaica, parcarea şi Land Roverul
of doamne
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning