![]() |
cumpar electroventilator pt 520d e39
2 Attachment(s)
am nevoie pt un 520d din 2000 (e 39) de electroventilator cu tot cu masca
postez si fotografiile celor doua elemente de care am nevoie |
Re: cumpar electroventilator pt 520d e39
Quote:
|
Re: cumpar electroventilator pt 520d e39
le-am comandat deja
pot sa te contactez daca imi vor fi necesare alte elemente pt bmw-ul meu? am lipsa un senzor pt reglarea farurilor si volanul cu airbag (volan in trei spite, fara comenzi pe el) |
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning