Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - 3Mi_wrc (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/126165-machete-lucru-3mi_wrc.html)

3Mi_wrc 30-05-09 13:46

Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
5 Attachment(s)
Salutare!
Sunt nou pe aici as vrea si eu niste idei ,daca se poate ....

Darius DMS 30-05-09 13:54

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
oau frate..e super!bine ai venit....poti scrie scara,producatorul si modificarile.....succes!

3Mi_wrc 30-05-09 13:56

scara hmm.. nu o stiu :oops: o am de mult producatorul la fel :oops: si modificarile urmeaza.....

As vrea niste idei de tuning pt macheta asta

Darius DMS 30-05-09 13:57

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
pai..e scris pe sasiul machetei....cand scrii modificarile,trage o privire si pe burta machetei...e trecut acolo sigur

3Mi_wrc 30-05-09 14:20

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Darius DMS
pe ea scrie made in china:)):))
e daia cu bateri teleghidata
da vreau sa fac ceva frumos din ea:

3Mi_wrc 30-05-09 18:38

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
3 Attachment(s)
ar merge sa o fac din kit si poxilina asa:>:>:???

3Mi_wrc 01-06-09 20:06

14 Attachment(s)
Am terminat barile de facut din poxilina si un mic cadou 8)Angel eyes ....Va plac ?

dem_fuzl 01-06-09 21:13

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
mda ... f tari .. dar cum le-ai facut? .. si vad ca ai si mai multe culoari ... pls, explica cum si ce, ms

eddycdk 02-06-09 06:21

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
interesante angels-urile
eu am alta idee...poti explica cum ai facut?

a!3x 02-06-09 19:38

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
ne poti explica cum leai facut ca arata super tari . NOTA 10+

ciuca2 03-06-09 18:21

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Cum ai facut Angel Eyes?

Darius DMS 03-06-09 18:40

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
aceiasi intrebare....how it's made?arata super modena..am si eu o idee cum sa fac,dar mai complicat metoda mea...sper sa ne arati..masina v-a iesi super!bafta

3Mi_wrc 03-06-09 19:53

ms ms....

in legatura cu angel eyes-urile nu dezvalui acuma ideea:P:P

Cine imi spune si mie cum sa fac pragurile ce model .....

L4uR 03-06-09 20:05

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
eu nu inteleg de ce nu spui...:|...ce e asa secret...chiar suntem curiosi ...

3Mi_wrc 03-06-09 20:55

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
CAnd va fi masina gata voi dezvalui secretul


All times are GMT +2. The time now is 23:48.

- Copyright 2026 4Tuning