![]() |
Machete in lucru - 3Mi_wrc
5 Attachment(s)
Salutare!
Sunt nou pe aici as vrea si eu niste idei ,daca se poate .... |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
oau frate..e super!bine ai venit....poti scrie scara,producatorul si modificarile.....succes!
|
scara hmm.. nu o stiu :oops: o am de mult producatorul la fel :oops: si modificarile urmeaza.....
As vrea niste idei de tuning pt macheta asta |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
pai..e scris pe sasiul machetei....cand scrii modificarile,trage o privire si pe burta machetei...e trecut acolo sigur
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Darius DMS
pe ea scrie made in china:)):)) e daia cu bateri teleghidata da vreau sa fac ceva frumos din ea: |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
3 Attachment(s)
ar merge sa o fac din kit si poxilina asa:>:>:???
|
14 Attachment(s)
Am terminat barile de facut din poxilina si un mic cadou 8)Angel eyes ....Va plac ?
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
mda ... f tari .. dar cum le-ai facut? .. si vad ca ai si mai multe culoari ... pls, explica cum si ce, ms
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
interesante angels-urile
eu am alta idee...poti explica cum ai facut? |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
ne poti explica cum leai facut ca arata super tari . NOTA 10+
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Cum ai facut Angel Eyes?
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
aceiasi intrebare....how it's made?arata super modena..am si eu o idee cum sa fac,dar mai complicat metoda mea...sper sa ne arati..masina v-a iesi super!bafta
|
ms ms....
in legatura cu angel eyes-urile nu dezvalui acuma ideea:P:P Cine imi spune si mie cum sa fac pragurile ce model ..... |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
eu nu inteleg de ce nu spui...:|...ce e asa secret...chiar suntem curiosi ...
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
CAnd va fi masina gata voi dezvalui secretul
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:48. |
- Copyright 2026 4Tuning