Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 28-05-09 23:29

CRM Design
 
5 Attachment(s)
Niste poze facute cu telefonul. :) Astept pareri, sugestii.

Rares_CRM 25-08-09 20:15

Re: Fotografiile mele - CRM
 
8 Attachment(s)
cred ca am exagerat un pic cu editat-ul :rolleyes2 Ce parere aveti?

Mie personal, imi place a 3-a si a 4-a poza :D

DTH 25-08-09 20:43

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Primele poze postate sunt superbe ...mai ales a 2 a , daca tot te pasioneaza fotografiatul ia-ti un aparat prof :> vad ca te pricepi , keep up the good work !

Rares_CRM 25-08-09 21:15

Re: Fotografiile mele - CRM
 
De pozele din primul post zici? :) Alea sunt facute cu telefonul :lol: am scos ce e mai bun din ele cu photoshop-ul ;)
Randul 2 de poze, sunt facute cu un Panasonic DMC-FZ8. :)

DTH 25-08-09 21:23

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 2585558)
De pozele din primul post zici? :) Alea sunt facute cu telefonul :lol: am scos ce e mai bun din ele cu photoshop-ul ;)
Randul 2 de poze, sunt facute cu un Panasonic DMC-FZ8. :)


Editate , needitate tot imi plac mult :> chiar daca sunt cu telefonul au iesit prea frumoase ...
Cat despre aparat ce pot sa zic , ca este bun , mult succes cu el si la mai multe poze !

Ingerasul99 26-08-09 23:10

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Cele din primul post imi plac mult, in special ultima, keep up the good work!

mareo 27-08-09 22:16

Re: Fotografiile mele - CRM
 
Frumoase fotografii, sa ai grija la incadrari,in rest bafta!

MaD-Marius 30-08-09 14:16

Re: Fotografiile mele - CRM
 
bunicel ultimul set de poze.. data viitoare o iei pe scumpa domnisoara si o pui langa o masina ;) si o sa dea de 2 ori mai bine ;)

Rares_CRM 18-09-09 17:15

Re: Fotografiile mele - CRM
 
1 Attachment(s)
Aparat foto nou. :D Topicul va fi updatat mai des. :-P

Rares_CRM 19-09-09 22:38

Re: Fotografiile mele - CRM
 
8 Attachment(s)
Skoda Octavia

Rares_CRM 21-09-09 23:59

Re: Fotografiile mele - CRM
 
8 Attachment(s)
inca cateva de ieri...

MaD-Marius 22-09-09 08:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
slaba incadrarea unora ... mai atent la acest aspect

Rares_CRM 25-09-09 02:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
BMW 318i

Most_Wanted 25-09-09 10:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
In unele cazuri subiectul putin mai luminat , si mai putin negru pe margini ...
cum merge noua camera?

Rares_CRM 06-10-09 23:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
7 Attachment(s)
Am si eu o intrebare.. de ce imi ies pozele miscate? Din aprox 100 de poze, cate am facut aseara.. abia am scos 7 cat de cat bune... Trebuie sa fie ceva din setari.. altfel, nu-mi explic.
Pozele..(bune) :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2026 4Tuning