![]() |
Restaurante pe roţi…
10 Attachment(s)
Restaurante pe roţi…
Ne plac maşinile şi ne place să mâncăm. Aşadar ne place la nebunie combinaţia de roţi şi mâncare. Vă prezentăm 10 versiuni diferite de automobile care sunt gata să vă servească mâncare. Bineînteles că acestea sunt doar câteva din zecile de restaurante mergătoare. Care vi se pare cea mai interesantă şi de unde v-aţi achiziţiona o porţie bună de mâncare? |
Re: Restaurante pe roţi…
din aia portocalie ca are flacari si banuiesc ca sunt picante inghetatele =)))
|
Re: Restaurante pe roţi…
le prefer pe toate daca au si saorma :)))
|
Re: Restaurante pe roţi…
cele mai idilice masinute...alea de inghetata...zici ca sunt rupte din Fairy Tales :D
|
Re: Restaurante pe roţi…
Interestante Restaurantele pe roti ..... am vazut si eu un restaurant din acesta la targul de masini din RADAUTI judetul Suceava...acel restaurant avea dimensiunea unui autocar
|
Re: Restaurante pe roţi…
Foarte misto...daca e vorba de mancare sunt primul :D:D:D
|
Re: Restaurante pe roţi…
Quote:
|
Re: Restaurante pe roţi…
e interesanta ideea in sine si eu cred k si la noi in curand vor exista mai multe restaurante pe roti pt k e o afacere destul de profitabila
|
Re: Restaurante pe roţi…
e marfa autobuzul ala care are si mese si canapele...restaurant in adevaratul sens..
|
Re: Restaurante pe roţi…
Quote:
|
Re: Restaurante pe roţi…
Am mancat in San Francisco buritto de la niste mexicani care aveau ceva asemanator. A fost f. gustos! Cam pt asa ceva se preteaza...
|
Re: Restaurante pe roţi…
vas spun eu...
mai igienice sunt microbuzele astea decat multe restaurante din Romania:D |
Re: Restaurante pe roţi…
atata timp cat mancarea este pe placul consumatorului poate sa fie restaurantu oriunde..
|
Re: Restaurante pe roţi…
ce e mai bun decat ciorba, doar chebabul si shaorma :))
misto astea. vreau si eu unu acasa |
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning