Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Schimb 3500c pe N-gage (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/125375-schimb-3500c-gage.html)

trafy-vr6 25-05-09 17:38

Schimb 3500c pe N-gage
 
Vand sau schimb cu N-gage , Nokia 3500classic, card de 2gb, incarcator, garantie, are 6 ore vorbite pe cod, arata impecabil inca mai are tzipla pe ecran. Nu a fost codat, nu a fost umblat in el. Pret 220 ron sau schimb cu ngage !!!!


contact: valcea_racing


All times are GMT +2. The time now is 02:04.

- Copyright 2026 4Tuning