![]() |
Vand Adidas Climacool 2
1 Attachment(s)
Vand Adidas Climacool 2 mai multe 39,40,41,42,43
albastri alib,nergi,rosu,verde,si mai cereti si voi adidsasi sunt originali cu ccutie si vin din germania ;) Pret 50 euro |
un 45 cumva ? :roll:
|
cauta ma pe mess id Alexutzzz_ok
|
Re: Vand Adidas Climacool 2
vreau si eu o pereche dak mai e valabil anuntul. asta e nr meu de tel. 0764222363 sau 0742605366. da mi un msg ceva.
|
Re: Vand Adidas Climacool 2
Salut.42-43 mai ai?
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning