Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Adidas Climacool 2 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/12503-vand-adidas-climacool-2-a.html)

Alexutzzz 02-02-06 22:54

Vand Adidas Climacool 2
 
1 Attachment(s)
Vand Adidas Climacool 2 mai multe 39,40,41,42,43
albastri alib,nergi,rosu,verde,si mai cereti si voi adidsasi sunt originali cu ccutie si vin din germania ;)


Pret 50 euro

AleXXL 10-02-06 00:41

un 45 cumva ? :roll:

Alexutzzz 10-02-06 07:13

cauta ma pe mess id Alexutzzz_ok

sase_sase 27-05-09 10:13

Re: Vand Adidas Climacool 2
 
vreau si eu o pereche dak mai e valabil anuntul. asta e nr meu de tel. 0764222363 sau 0742605366. da mi un msg ceva.

westhunter 23-11-11 11:27

Re: Vand Adidas Climacool 2
 
Salut.42-43 mai ai?


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning