Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 327i (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/124811-bmw-e30-327i.html)

GAFTON BMW 21-05-09 12:54

BMW E30 327i
 
10 Attachment(s)
vand bmw e30 fabricata in august 1989, delphin metalic, ABS, aer conditionat, inchidere centralizata, geamuri fata-spate electrice, trapa electrica, linie audio ALPINE, bara intre amortizoarele fata de aluminiu, interior retapitat sport, OBC2, volan si schimbator din piele MOMO, motor 2700cmc cu chiuloasa 2,5 si axa SCHRICK 284, distributie schimbata recent, evacuare inox 50 BORLA de la motor pana la toba finala si cu serpi HARTGHE, diff. LSD. 3.64, amortizoare galbene PATECH, arcuri sport H&R albastre pe fata si rosii pe spate, flanse amortizoare noi, discuri fata ATE cu striatii si spate sunt noi, buza de IS, eleron MTECHNIC, servo directie. pret 2800e cu jantele din poza BORBET A sau 2500e cu jante originale 0767427755

13tsp 21-05-09 13:45

Re: BMW E30 327i
 
Quote:

Originally Posted by GAFTON BMW (Post 2339317)
vand bmw e30 fabricata in august 1989, delphin metalic, ABS, aer conditionat, inchidere centralizata, geamuri fata-spate electrice, trapa electrica, linie audio ALPINE, bara intre amortizoarele fata de aluminiu, interior retapitat sport, OBC2, volan si schimbator din piele MOMO, motor 2700cmc cu chiuloasa 2,5 si axa SCHRICK 284, distributie schimbata recent, evacuare inox 50 BORLA de la motor pana la toba finala si cu serpi HARTGHE, diff. LSD. 3.64, amortizoare galbene PATECH, arcuri sport H&R albastre pe fata si rosii pe spate, flanse amortizoare noi, discuri fata ATE cu striatii si spate sunt noi, buza de IS, eleron MTECHNIC, servo directie. pret 2800e cu jantele din poza BORBET A sau 2500e cu jante originale 0767427755

Pffff, boss, crima da cu Borbet-uri, de mult tanjesc eu dupa ea, arz-o focul criza. Vanzare faina! ;)

giovanny_best2000 22-05-09 00:16

Re: BMW E30 327i
 
e34 de la semnatura si mai dau ceva ne intelegem noi

B-13-FFA 22-05-09 01:56

Re: BMW E30 327i
 
are motorul in acte? cum sta cu actele in general: proprietar? itp?

taz.frkz 22-05-09 19:04

Re: BMW E30 327i
 
si ce contine linia audio ?

GAFTON BMW 22-05-09 22:28

Re: BMW E30 327i
 
3 Attachment(s)
cam asta e muzica plus cablurile pr statie si o poza cu motorul si OBC_ul

GAFTON BMW 22-05-09 22:29

Re: BMW E30 327i
 
cu actele sta binisor veniti cu bani si plecati acasa cu ea in regula

GAFTON BMW 25-05-09 09:28

Re: BMW E30 327i
 
sus sus sus

dautopor 25-05-09 21:25

Re: BMW E30 327i
 
superba masina :\, cam cat ii impozitul si asigurarea pe an?
schimburi te ar interesa?

nissan_man 25-05-09 21:55

Re: BMW E30 327i
 
salut,fii mai explicit,ce inseamna cu actele sta "binisor"esti proprietar in acte,motorul este trecut in acte?arata bine masina si as fi interesat!

GAFTON BMW 25-05-09 22:17

Re: BMW E30 327i
 
sariti cu oferte daca aveti ceva

GAFTON BMW 25-05-09 22:21

Re: BMW E30 327i
 
actele sunt ok mai putin itp care fe face imediat(de catre mine ) ce vine un cumparator si e hotarat

dautopor 25-05-09 22:53

Re: BMW E30 327i
 
ai pm ;) dar tot nu ai zis ca ii impozitul si asigurarea :D

GAFTON BMW 27-05-09 09:23

Re: BMW E30 327i
 
hopa sus.................

dautopor 27-05-09 17:01

Re: BMW E30 327i
 
nu mi ai raspuns la pm :\


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning