Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volvo tuning (https://forum.4tuning.ro/364-volvo-tuning.html)
-   -   VOLVO S60 \"RED LADY\" (https://forum.4tuning.ro/364-volvo-tuning/12474-volvo-s60-red-lady.html)

Sebb4u 02-02-06 10:24

VOLVO S60 \"RED LADY\"
 
3 Attachment(s)
Masina asta am vazut-o la BILSPORT PERFORMANCE SHOW din SUEDIA 2005. Ce parere aveti despre ea?
Multe despre aceasta masina nu stiu, doar ca pachetul de spoilere ai zice EVOLVE, care se poate cumpara de la firma REALCAR din Suedia.

morghen 02-02-06 12:11

parerea mea: ca pleu !

mashina pur europeana tunata in stil japonez...penal...plus ca la volvo nu le sta bine roshu.

este un thread cu un volvo negru din romania...arata mult mai bine aia decat asta roshie.

Cosmin255 03-02-06 20:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"morghen\"
parerea mea: ca pleu !

mashina pur europeana tunata in stil japonez...penal...plus ca la volvo nu le sta bine roshu.

este un thread cu un volvo negru din romania...arata mult mai bine aia decat asta roshie.

Sa stii ca e penal acest volvo , si-au batut joc de el

NWZeu 04-02-06 00:20

exista o versiune de S60 albastru cu argintiu facuta special de volvo - suspensie, frane racing, motor steroidizat, din pacate nu mai am datele si nu am nici poze, dar am sa caut pentru ca merita .....

NWZeu 04-02-06 00:32

1 Attachment(s)
ACTIVE PERFORMANCE FOUR-C TECHNOLOGY WHICH INTERACTS WITH THE ALL WHEEL DRIVE, DSTC, ENGINE, BRAKING,STEERING AND OTHE FUNCTIONS, READING AND ADJUSTING TO CHANGING ROAD CONDITIONS 500 TIMES A SECOND.
300 BHP TURBO-CHARGED TWIN INTERCOOLED 2.5L I-5 ENGINE WITH 6-SPEED CLOSE-RATIO MANUAL GEARBOX
0-60 MPH IN 5.4 SECONDS WITH 295LB-FT TORQUE @1,950-5,250 RPM
ELECTRONICALLY CONTROLLED ALL WHEEL DRIVE, TRACS ANTI-SPIN & DSTC YAW CONTROL SYSTEMS
BREMBO 330X32 MM FRONT AND 330X28 MM REAR VENTILATED DISCS, EACH WITH 4-PISTON ALUMINUM CALIPERS
nu e chiar ceea ce am zis eu dar oricum - e ceva ;)

morghen 04-02-06 10:19

este un volvo...nu mai stiu exact ce model...dar e din seria noua...shi a fost cashtigatorul la ceva concurs de tuning mare anul trecut. designul a fost facut de nishte femei dupa cate tzin minte...arata super beton mashina. Daca stie cineva despre ce vb...shi are poze... :?:

Eugen_TL 05-02-06 00:08

numi place culoarea deloc! un negru lar fi facut mult mai fain

NWZeu 05-02-06 04:25

crezi ca e culoarea vreo problema ;) aia se rezolva repede :D

Cosmin255 05-02-06 20:23

Nu culoarea e problema masinii ci tuningul :D , chiar si pe negru tot cu o japoneza aducea dar ii mai ascundea o idee liniile ... intr-un cuvant tot naspa era

AdiNX 05-02-06 20:40

Re:
 
:yikes: Nasoala masina. Nu e deloc o \"Red Lady\", ci mai mult o \"Red Bitch\", cu un body kit facut la panarama de un boschetar din mongolia cu un ochi de sticla si un picior de lemn. Iar trofeele alea cred ca le-a cumparat din bazar de la rusi cu 45 de mii bucata.

Pacat de masina oameni buni, a fost un Volvo.

NWZeu 05-02-06 23:28

personal nici mie nu imi place, eu as alega varianta R detaliata mai sus si gata :D

dracushorul 19-04-07 23:37

Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
 
eu am un volvo s40 shi nu miash bate joc d el cu asha tuning mai ales p banii mei

MasterCyp 27-04-07 16:15

Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
 
eu am un s60.....si nu l-as schimba k e prea frumoasa masina asa cum e ea...stock....parerea mea :D

Bogdan YBR 14-05-07 15:46

Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
 
sunt de acord cu mastercyp. volvo s60 e o masina prea misto ca sa iti bati joc de ea in halul asta. mult mai frumos ar fi iesit cu ceva discret care doar s te puna pe ganduri ce are sub capota decat ceva tipator si de prost gust.

redbull2007 14-05-08 22:26

Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
 
Quote:

Originally Posted by Sebb4u (Post 297619)
Masina asta am vazut-o la BILSPORT PERFORMANCE SHOW din SUEDIA 2005. Ce parere aveti despre ea?
Multe despre aceasta masina nu stiu, doar ca pachetul de spoilere ai zice EVOLVE, care se poate cumpara de la firma REALCAR din Suedia.

Prea adevarata masina


All times are GMT +2. The time now is 10:26.

- Copyright 2026 4Tuning