![]() |
VOLVO S60 \"RED LADY\"
3 Attachment(s)
Masina asta am vazut-o la BILSPORT PERFORMANCE SHOW din SUEDIA 2005. Ce parere aveti despre ea?
Multe despre aceasta masina nu stiu, doar ca pachetul de spoilere ai zice EVOLVE, care se poate cumpara de la firma REALCAR din Suedia. |
parerea mea: ca pleu !
mashina pur europeana tunata in stil japonez...penal...plus ca la volvo nu le sta bine roshu. este un thread cu un volvo negru din romania...arata mult mai bine aia decat asta roshie. |
Re:
Quote:
|
exista o versiune de S60 albastru cu argintiu facuta special de volvo - suspensie, frane racing, motor steroidizat, din pacate nu mai am datele si nu am nici poze, dar am sa caut pentru ca merita .....
|
1 Attachment(s)
ACTIVE PERFORMANCE FOUR-C TECHNOLOGY WHICH INTERACTS WITH THE ALL WHEEL DRIVE, DSTC, ENGINE, BRAKING,STEERING AND OTHE FUNCTIONS, READING AND ADJUSTING TO CHANGING ROAD CONDITIONS 500 TIMES A SECOND.
300 BHP TURBO-CHARGED TWIN INTERCOOLED 2.5L I-5 ENGINE WITH 6-SPEED CLOSE-RATIO MANUAL GEARBOX 0-60 MPH IN 5.4 SECONDS WITH 295LB-FT TORQUE @1,950-5,250 RPM ELECTRONICALLY CONTROLLED ALL WHEEL DRIVE, TRACS ANTI-SPIN & DSTC YAW CONTROL SYSTEMS BREMBO 330X32 MM FRONT AND 330X28 MM REAR VENTILATED DISCS, EACH WITH 4-PISTON ALUMINUM CALIPERS nu e chiar ceea ce am zis eu dar oricum - e ceva ;) |
este un volvo...nu mai stiu exact ce model...dar e din seria noua...shi a fost cashtigatorul la ceva concurs de tuning mare anul trecut. designul a fost facut de nishte femei dupa cate tzin minte...arata super beton mashina. Daca stie cineva despre ce vb...shi are poze... :?:
|
numi place culoarea deloc! un negru lar fi facut mult mai fain
|
crezi ca e culoarea vreo problema ;) aia se rezolva repede :D
|
Nu culoarea e problema masinii ci tuningul :D , chiar si pe negru tot cu o japoneza aducea dar ii mai ascundea o idee liniile ... intr-un cuvant tot naspa era
|
Re:
:yikes: Nasoala masina. Nu e deloc o \"Red Lady\", ci mai mult o \"Red Bitch\", cu un body kit facut la panarama de un boschetar din mongolia cu un ochi de sticla si un picior de lemn. Iar trofeele alea cred ca le-a cumparat din bazar de la rusi cu 45 de mii bucata.
Pacat de masina oameni buni, a fost un Volvo. |
personal nici mie nu imi place, eu as alega varianta R detaliata mai sus si gata :D
|
Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
eu am un volvo s40 shi nu miash bate joc d el cu asha tuning mai ales p banii mei
|
Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
eu am un s60.....si nu l-as schimba k e prea frumoasa masina asa cum e ea...stock....parerea mea :D
|
Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
sunt de acord cu mastercyp. volvo s60 e o masina prea misto ca sa iti bati joc de ea in halul asta. mult mai frumos ar fi iesit cu ceva discret care doar s te puna pe ganduri ce are sub capota decat ceva tipator si de prost gust.
|
Re: VOLVO S60 \"RED LADY\"
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:26. |
- Copyright 2026 4Tuning