Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc.html)
-   -   O PROFUNDĂ parcare laterală (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/124645-profunda-parcare-laterala.html)

daco_dac 21-05-09 16:44

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
si ce e mai surprinzator e ca actiunea nu se petrece in romanica:lol:

I5@k 21-05-09 16:46

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
am putea inventa un motto cum politia rutiera are motto-ul: stop accidentelor de circulatie [...] asa putem spune si noi despre aceste specii (la volan): STOP FEMEILOR LA VOLAN!!!!!!!!!!!! cei mai prosti soferi sunt femeile!!!

marian_tgv 21-05-09 17:42

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
zicea cineva k nu este in romania...stai linistit k avem si noi destule..cauta pe you**** si o sa gasesti destule..era una cu un tico..m-am spart de ras..vreo 12 minute a stat sa parcheze :))

Brian 21-05-09 17:48

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
E cam penal sa faci o parcare asa usoara intr-un timp atat de lung si din 1000 de miscari..
E bine totusi ca nu a lasat-o in drum, ca am vazut specimene de genul (aici includ si unii barbati) care pur si simplu au lasat-o unde au apucat si si-au vazut de treaba...

tetic28 21-05-09 19:31

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2340163)
E cam penal sa faci o parcare asa usoara intr-un timp atat de lung si din 1000 de miscari..
E bine totusi ca nu a lasat-o in drum, ca am vazut specimene de genul (aici includ si unii barbati) care pur si simplu au lasat-o unde au apucat si si-au vazut de treaba...

aia la barbati se numeste nesimtire, la femei e altceva

tetic28 21-05-09 19:35

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Quote:

Originally Posted by I5@k (Post 2340005)
am putea inventa un motto cum politia rutiera are motto-ul: stop accidentelor de circulatie [...] asa putem spune si noi despre aceste specii (la volan): STOP FEMEILOR LA VOLAN!!!!!!!!!!!! cei mai prosti soferi sunt femeile!!!

nu fi rautacios, crezi ca barbatii sunt mai destepti? te asigur ca nu, cunosc destui barbati carora le e frica sa si bage in mansarier (sper ca am scris bine)

milad 21-05-09 19:39

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
marsarier....! asa e corect!

Atmosphere 21-05-09 21:25

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
hai frate sunt destui barbati inapti la volan.... foarte multi....probabil nu ai condus indeajuns de mult... oricum video-ul e prea de tot.... CAT SA MAI frate

ovytt 21-05-09 22:29

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
dificil ce-i drept:))

Cobra2007 21-05-09 22:51

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
..... am mai vazut d'astea dar asta cam pune capac la toate, ce sa mai comentez... o proasta ca toti prostii care iau carnetul asa pe ochi frumosi :rolleyes2

SaIBoT 22-05-09 09:36

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Deci nu pot sa cred ca se poate si asa ceva.Is curios cat a durat parcarea aceasta?!

Brian 22-05-09 11:50

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Din ce se vede, cam 9 minute a durat.. normal o parchezi acolo in cateva secunde.. dar...

Al3xPuma 23-05-09 18:22

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Primele minute am crezut ca face la misto :)) dar spre sfarsit mi`am dat seama ca nu are de gand sa se mai opreasca :)) asta e ... romania nu duce lipsa de asa maestri ai parcariilor ...

babyemporio 23-05-09 22:15

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Bai frate deci cum sa faci asa ceva? Parca era pe ata masina aia.Cand inainte, cand inapoi, iar inainte, iar inapoi :lol: .Prea tare :lol: Oricum chestia trista e ca mai sunt o gramada de femei care nu au nicio treaba cu volanul [si aici nu is rautacios, stiu o groaza de femei la volan care conduc impecabil sau care conduc incredibil de sportiv], dar si de barbati. Deasemenea mai are loc si fenomenu' de nesimtire care de multe ori definitiveaza prostia si incapacitatea de a conduce sau de a parca civilizat o masina [vezi cazul de fata, cand in loc sa parcheze pe un loc,a parcat de doua, adica dupa ce a e inapta, mai e si cu un tupeu murdar ]

YGD-sef 25-05-09 19:07

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
De toata frumusetea!:))


All times are GMT +2. The time now is 06:36.

- Copyright 2024 4Tuning