Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc.html)
-   -   O PROFUNDĂ parcare laterală (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/124645-profunda-parcare-laterala.html)

ALX THE BEST 20-05-09 23:55

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Mare Ti-e gradina Doamne!!! =))

rover_cabrio 21-05-09 07:24

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Doamne eu 1 mas bate singur , mias da cativa pumni in cap dar astea sunt SPECIILLE alea de femei INCAPABILE eu cred ca ele nu realizeaza ca sunt paralele cu condusu

EU AM O PLACERE cand ma intalnesc pe o straduta si din fata mea vine o proasta .o las pe ia sa ma ocoleasca:))) adik ma bag in lateral si astept sa treaca ea

BANUIESC ca stiti ca stau ca proastele sa treci u :)) asa fac toate , dar o las sa se kinuie am o placere sa vad cum se baga intre mine si masina parcata :))))

Limba14 21-05-09 09:53

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
8 MINUTEEEEEEE !!!!!!!:shock:

puscky_007 21-05-09 10:00

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
asta nu e de ras...eu stau si ma intreb cum a luat carnetu femeia asta?....nu vreau sa fiu misogin dar 80% din femei parcheaza la fel de prost:))...poate exagerez dar na..

B.D. 21-05-09 10:36

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
cel mai naspa e sa parcheze una dasta langa masina ta .

COXrazvan 21-05-09 12:55

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
prieten-ooo i-a permisu ala si dai foccccc....:chainsaw::boxing:

dolb 21-05-09 13:34

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Quote:

Originally Posted by COXrazvan (Post 2339319)
prieten-ooo i-a permisu ala si dai foccccc....:chainsaw::boxing:

mama..mama..deci unde trebuie sa pui cratima ( adica liniuta ) nu pui...unde nu trebuie pui!

da-mi voie sa te corectez: prieteno, ia permisul ala si da-i foc.

liviualx 21-05-09 13:40

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
asta e mic copil pe langa altele.. daca la asta va minunati asa inseamna ca nu ati vazut-o pe aia care nu era in stare sa intre pe ditamai poarta de vreo 4 m si pe care intr-un final a si daramat-o :))

c2aus 21-05-09 14:05

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
de kinuit sa kinuit ea vreo 8 min...
da macar nu a kinuit si pe altii.. ca macar nu a lovit celalta masina.. sau zidu..

deci .. a insistat saracuta :))

kir0087 21-05-09 14:36

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
eu rad de ma prapadesc cand vad cum face prima manevra,dar nu o duce capul sa intoarca invers volanul dupa.
am vazut si la multi soferi scheme de genul asta,nu doar la soferite.

Ghimpe200 21-05-09 14:39

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
:shock:doamneeeeeee cum or putea frate sa le lase pe strada in halul asta....doamneeeeeee!!!!!!:shock:

ionutz.xu 21-05-09 14:40

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
nu este de ras....este de plans, cea ce este mai trist este ca sunt o gramada ca ea in Bucuresti.

YoZ88 21-05-09 15:25

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
stai sa vezi cat dureaza sa o scoata :))

maxmitzu 21-05-09 15:32

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
8 min la o parcare:D dar din pacate sunt destule si destui ca ea :rolleyes2 cam asta este daca sar cu banu la trasee...

slayersland 21-05-09 15:56

Re: O PROFUNDĂ parcare laterală
 
Quote:

Originally Posted by COXrazvan (Post 2339319)
prieten-ooo i-a permisu ala si dai foccccc....:chainsaw::boxing:

Prieten-eeee, i-a diploma de BAC s-i dai foccccc!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:59.

- Copyright 2024 4Tuning