Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Un Jaguar tunat la extrem (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/123982-jaguar-tunat-extrem.html)

Sasha 16-05-09 20:54

Un Jaguar tunat la extrem
 
5 Attachment(s)
Un Jaguar este intotdeauna o aparitie eleganta. Chiar si versiunile de performanta, R, sunt destul de discrete atunci cand vine vorba de exterior. Insa lucrurile stau putin diferit atunci cand vine vorba de Europa de Est, acolo unde cuvantul discret cam lipseste din vocabular. Iar Jaguarul din imagini dovedeste afirmatia noastra. Ce remarcam imediat, este eleronul gigant. Se mai adauga un paintjob in doua culori, fante de aer laterale si un difuzor grotesc, iar eleganta britanica s-a dus pe apa... Prutului :lol:

COL_seby 16-05-09 21:05

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
Foarte kitsch...la un Logan i-ar sta bine asa,dar in nici un caz la JAGUAR

T E N N Y - E 17-05-09 03:18

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
Cu un pic de atentie putea sa iasa ceva frumos

HoricutzWSR 17-05-09 09:38

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
pacat de motorizarea aia,390 de cai tziganesti...

protuning 17-05-09 20:23

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
oribil!!!chiar si fara eleronul ala ar fi aratat IEFTIN!

scturoag 28-05-09 02:01

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
Dumnezeule ! Pedepseste-l pe proprietar sau pe cel care a facut asta ... mi-e asa mila de masina ... cum poti sa faci asa ceva dintr-o britanica ??? ... uratt din partea lui ... foarte urat !!!
mai bine ii face airbrush(ceea ce nu se potriveste deloc) decat eleronul ala de zici ca ii avion si prizele de aer si culoarea ...iar stopurile ... BEACS !

canon 28-05-09 08:24

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
A reusit sa transforme o masina eleganta intr-un racing car :)

shantzu 28-05-09 10:05

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
Quote:

Originally Posted by canon (Post 2358298)
A reusit sa transforme o masina eleganta intr-un racing car :)

Nu as spune ca a reusit...
Singurul lucru reusit este ca a stricat o masina :-)

FLAME 28-05-09 11:27

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
mai bine o lasa stock ca arata mult mai bine

emilian_d 29-05-09 13:12

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
nu e chiar asa rau tuningul numai ca nu si-a gasit masina potrivita:))

Anka Blonda 30-05-09 21:19

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
mie`mi place:oops:

razy88 05-06-09 11:40

Re: Un Jaguar tunat la extrem
 
Urat rauuuu !


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning