![]() |
Un Jaguar tunat la extrem
5 Attachment(s)
Un Jaguar este intotdeauna o aparitie eleganta. Chiar si versiunile de performanta, R, sunt destul de discrete atunci cand vine vorba de exterior. Insa lucrurile stau putin diferit atunci cand vine vorba de Europa de Est, acolo unde cuvantul discret cam lipseste din vocabular. Iar Jaguarul din imagini dovedeste afirmatia noastra. Ce remarcam imediat, este eleronul gigant. Se mai adauga un paintjob in doua culori, fante de aer laterale si un difuzor grotesc, iar eleganta britanica s-a dus pe apa... Prutului :lol:
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
Foarte kitsch...la un Logan i-ar sta bine asa,dar in nici un caz la JAGUAR
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
Cu un pic de atentie putea sa iasa ceva frumos
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
pacat de motorizarea aia,390 de cai tziganesti...
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
oribil!!!chiar si fara eleronul ala ar fi aratat IEFTIN!
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
Dumnezeule ! Pedepseste-l pe proprietar sau pe cel care a facut asta ... mi-e asa mila de masina ... cum poti sa faci asa ceva dintr-o britanica ??? ... uratt din partea lui ... foarte urat !!!
mai bine ii face airbrush(ceea ce nu se potriveste deloc) decat eleronul ala de zici ca ii avion si prizele de aer si culoarea ...iar stopurile ... BEACS ! |
Re: Un Jaguar tunat la extrem
A reusit sa transforme o masina eleganta intr-un racing car :)
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
Quote:
Singurul lucru reusit este ca a stricat o masina :-) |
Re: Un Jaguar tunat la extrem
mai bine o lasa stock ca arata mult mai bine
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
nu e chiar asa rau tuningul numai ca nu si-a gasit masina potrivita:))
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
mie`mi place:oops:
|
Re: Un Jaguar tunat la extrem
Urat rauuuu !
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning