![]() |
Hamann 599 GTB auriu din Dubai
5 Attachment(s)
Hamann 599 GTB auriu sau cum să te faci remarcat în Dubai
Întrebare de baraj: Cum te faci remarcat în Dubai? Ei bine, nici cu un 599 GTB stock şi nici cu un 599 GTB Hamann. Însă cu un 599 GTB Hamann auriu şi cu fibră de carbon, da. Mai poţi opta şi pentru un interior custom, alb cu roşu în cazul de faţă, şi un număr de înmatriculare "special", la fel ca noua ta achiziţie. Acum vei atrage cu siguranţă toate privirile, chiar şi la Mall of the Emirates sau Burj Al Arab. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Frumos exemplar:D
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
nu imi place cum ii sta auriu... mi se pare tiganie! :???: ..da noah, ce sa le ceri la arabi? :rolleyes2:lol:
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
este extraordinar!!
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
hauriu cu interior rosu mancatz-ash.
arabi...ce mama dracu... pt mine continua seria kitschurilor de multi bani. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Este reusit...imi place
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Este ok masina, are suficient negru cat sa echilibreze imaginea si aurul nu este foarte lucios. ( nu sariti la mine, am urat bmw ul seria 5 aurit :) )
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Daca nu in Dubai atunci unde!Macar asa avem ocazia sa ne facem o parere despre cum arata unele masini exclusiviste in culori si nuante pe care nu am avea ocazia sa le vedem altfel!
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
oare asa o iei razna cand ai multi bani? incep sa imi doresc sa nu ajung niciodata bogat..:D
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
este beton,,, dar tot mai tare este A8-ul din argint de la mtm. am sa caut poza si o postez
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
este frumos nu am ce zice...dar daca ai asa ceva in Romania ..sigur canti sau iti plac manelele!!:)))
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
ce-au patit frate toti??? s-a terminat moda cu negru mat si a inceput moda cu sorcova aurie??? ce cretin ar face asa ceva la o masina??? aurie cu negru la exterior si rosu cu alb la interior, trebuia sa-i faca si jantele verzi si toate ciorile dupa cocalari.ro isi puneau poza cu masina si mesaje cu ''boss da boss'' sau ''jmekeru sukaru''
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Rar ? cu siguranta.
Frumos ? nu prea. Dubai-ul e suprasaturat de supermasini , si trebuie sa iesi in evidenta intr-un fel. |
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Gretos...
|
Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
Tare de tot!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:51. |
- Copyright 2026 4Tuning