Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Hamann 599 GTB auriu din Dubai (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/123786-hamann-599-gtb-auriu-dubai.html)

boy_wonder 15-05-09 12:47

Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
5 Attachment(s)
Hamann 599 GTB auriu sau cum să te faci remarcat în Dubai

Întrebare de baraj: Cum te faci remarcat în Dubai? Ei bine, nici cu un 599 GTB stock şi nici cu un 599 GTB Hamann. Însă cu un 599 GTB Hamann auriu şi cu fibră de carbon, da. Mai poţi opta şi pentru un interior custom, alb cu roşu în cazul de faţă, şi un număr de înmatriculare "special", la fel ca noua ta achiziţie. Acum vei atrage cu siguranţă toate privirile, chiar şi la Mall of the Emirates sau Burj Al Arab.

Pik_TDI 15-05-09 13:02

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Frumos exemplar:D

Tunelord 15-05-09 13:02

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
nu imi place cum ii sta auriu... mi se pare tiganie! :???: ..da noah, ce sa le ceri la arabi? :rolleyes2:lol:

razzwan 15-05-09 13:02

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
este extraordinar!!

kir0087 15-05-09 13:04

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
hauriu cu interior rosu mancatz-ash.
arabi...ce mama dracu...
pt mine continua seria kitschurilor de multi bani.

b.M.w-e3o 15-05-09 13:05

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Este reusit...imi place

p-george 15-05-09 13:11

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Este ok masina, are suficient negru cat sa echilibreze imaginea si aurul nu este foarte lucios. ( nu sariti la mine, am urat bmw ul seria 5 aurit :) )

SaIBoT 15-05-09 13:12

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Daca nu in Dubai atunci unde!Macar asa avem ocazia sa ne facem o parere despre cum arata unele masini exclusiviste in culori si nuante pe care nu am avea ocazia sa le vedem altfel!

Vj_AlecS 15-05-09 13:20

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
oare asa o iei razna cand ai multi bani? incep sa imi doresc sa nu ajung niciodata bogat..:D

jozsi555 15-05-09 13:20

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
este beton,,, dar tot mai tare este A8-ul din argint de la mtm. am sa caut poza si o postez

keejay 15-05-09 13:28

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
este frumos nu am ce zice...dar daca ai asa ceva in Romania ..sigur canti sau iti plac manelele!!:)))

ovydioo 15-05-09 13:55

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
ce-au patit frate toti??? s-a terminat moda cu negru mat si a inceput moda cu sorcova aurie??? ce cretin ar face asa ceva la o masina??? aurie cu negru la exterior si rosu cu alb la interior, trebuia sa-i faca si jantele verzi si toate ciorile dupa cocalari.ro isi puneau poza cu masina si mesaje cu ''boss da boss'' sau ''jmekeru sukaru''

alinush27 15-05-09 13:59

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Rar ? cu siguranta.
Frumos ? nu prea.
Dubai-ul e suprasaturat de supermasini , si trebuie sa iesi in evidenta intr-un fel.

the_one_and _only 15-05-09 14:29

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Gretos...

YGD-sef 15-05-09 14:35

Re: Hamann 599 GTB auriu din Dubai
 
Tare de tot!


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning