![]() |
Honda Civic Type R
Honda Civic Type R EP3
An fabricatie: 2002 Kilometri: 139.000 cu carte service, unic proprietar in Ro Ulei motor Motul 300V 5W40 cu filtre schimbat de 500 km, Jante ATS DTC pe 17 cu cauciucuri Yokohama Parada-Spec2 aproape noi(fata), Continental SportContact2 (spate) Folii omologate RAR Volan sport imbracat in piele, scaune sport cu alcantara, oglinzi electrice incalzite, geamuri electrice, Bi-Xenon model CU AER CONDITIONAT Diverse modificari la admisie, galerie admisie, galerie evacuare, evacuare, etc. . . Schimbator de viteze Skunk2, pedale Sparco, etc. . . CD Player Clarion Touch screen, difuzoare Focal. . . Toate piesele de pe masina sant de calitate, nu are prostii cumparate din targ, sau de pe ebay. . . Masina merge foarte bine, si arata pe masura, schimburile de ulei le-am facut la interval de MAXIM 5.000KM Putere motor estimata 200+cp Consumul mediu, undeva in jur de 11.5 in oras, 8.5 - 9 in afara. Masina se da asa cum e, plus piesele originale (galerie admisie, admisie, evacuare) Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la: TEL:0742594436 - Sergiu sau TEL:0745099325 PRET Estimativ: 12.400 EURO Negociabil Accept Unele schimburi, nu caut masini pe motorina https://i3.photobucket.com/albums/y98...s/_4257821.jpg https://i3.photobucket.com/albums/y98...gs/FaQ1217.jpg |
Re: Honda Civic Type R
schimbi cu https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/122009-hyundai-coupe-v6.html plus diferenta din partea mea?
|
Re: Honda Civic Type R
Masina ta e foarte frumoasa, dar nu mai vreau 2 usi
Tin sa fac urmatoarea precizare: Schimb doar cu Masini 4 Usi, doar benzina, de preferinta Audi A4 1.8T 2002+ |
Re: Honda Civic Type R
:lol: ok man, bafta cu vanzarea.....pacat ca o vinzi :sad:
|
Re: Honda Civic Type R
UP - Negociabil!
|
Re: Honda Civic Type R
UP
Pretul nu este batut in cuie... Accept si UNELE schimburi |
Re: Honda Civic Type R
12.400 Negociabil
Accept si unele schimburi. |
Re: Honda Civic Type R
12.300
UP UP UP UP UP |
Re: Honda Civic Type R
Nu vinzi cumva evacuarea separat ? Daca da, cat ceri ? :)
|
Re: Honda Civic Type R
Nu dau jos nimic de pe masina
Daca nu se vinde pana la sfarsitul lunii, nu o mai dau |
Re: Honda Civic Type R
SUS SUS SUS
|
Re: Honda Civic Type R
Foaarte fain merge masina asta si super intretinuta !! Foarte vii sunt cai in motorul ala !!Pfff...si cum face evacuarea :X... Pacat ca o dai ! UPPP de la mine !!
|
Re: Honda Civic Type R
o japoneza mai cuminte te intereseaza?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ssic-2-0i.html |
Re: Honda Civic Type R
Masina nu se mai vinde
As aprecia daca un Moderator ar inchide topicul. Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 21:51. |
- Copyright 2026 4Tuning