Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mercedes tuning (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning.html)
-   -   Brabus R 500 6.1 S (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning/12377-brabus-500-6-1-a.html)

RoSonic 31-01-06 13:58

Brabus R 500 6.1 S
 
2 Attachment(s)
Brabus R 500 6.1 S - Mercedes-Benz R-class modificat de tunerul Brabus


Motor: V8, 6034cc
Putere: 445bhp(328kw) / 6000
Cuplu: 635nm / 4500
Anvelope : 265/35 ZR22 - 295/30 ZR22
- All Wheel Drive

Performante
Acc 0-60 mph : 5.6s
Top Speed mph (km/h): 165 (265)

neXus 31-01-06 15:09

Acum taticu va putea sa-si aduca odraslele de la scoala cu 265 km/h. Tot respectul Brabus pentru o treaba facuta exceptional, dar parca e prea multa putere pentru un wagon...

Eugen_TL 31-01-06 15:18

hmmm ori e prea tunata si nu imi dau eu seama de masina ori chiar nu stiu masina! as ruga daca are careva poze cu stock

Spark 31-01-06 15:20

hehe ... abia asteapta odrasla sa creasca ... sa fie mai mare ... si sa isi ia permisu` ... sa poata pune mana pe masina lui tata .. :)))

tot ce e scos de Brabus e super ... si puternic ...

sil4tuning 31-01-06 15:23

3 Attachment(s)
mie imi place masina ..
uite stock aicea ...

Grecu_ 31-01-06 16:25

cred ca toti am vrea sa fim odraslele si sa avem asa un tata ! e f interesanta masina

Xender 31-01-06 16:44

Cu asa masina, cred k as vrea mai mult sa fiu eu tata, numai sa fiu eu la volan!! 8)

Eugen_TL 31-01-06 17:17

ms de poze sil4tuning! si acum pe bune ca eu nu stiam de masina asta :))) shame on me

Cosmin255 31-01-06 18:36

E frumos , cu ce anume concureaza....cu Ford Galaxy / C-max? ca nu`mi dau seama cat e de mare

wlady 01-02-06 08:14

e mare mashinuta ... mare si frumoasa .... pupau-ar tata pe ea de frumoasa :lol:

NWZeu 01-02-06 12:32

hopa mitica a mai scos Brabus o racheta , inca o racheta - respect pentru tuner , respect pentru MERCEDES ........

Venom 02-02-06 09:20

nimic nou.... :( dupa mine e slaba treaba!

ICE_golf4 02-02-06 17:15

eu nu aj spune k majina asta concureaza cu Ford Galaxy C-max, nici nu as putea sa le compar..... k e o mare diferentza intre cele doua....

NWZeu 02-02-06 21:43

Quote:

E frumos , cu ce anume concureaza....cu Ford Galaxy / C-max? ca nu`mi dau seama cat e de mare
BLASFEMIE - nu sufera termen de comparatie nici macar varianta standard, sa nu mai zic de variata discutata - Brabus ........ wake up ...... :shock:

NOS 03-02-06 02:22

Promit ca un R Brabus va fii prima masina cu care sa imi iau copilul de la scoala. Cred ca de la scoala vin direct la curse :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning