Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar auto lovite / fara acte (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/123628-auto-lovite-acte.html)

ony88 14-05-09 17:14

auto lovite / fara acte
 
Cumpar auto avariate sau fara acte(asigur platforma) masinile trebe sa fie intre anii 1990 si 1997,VW-uri ,opel-uri,bmw-uri si alte marci,daca aveti cv sunati si ne lamurim.
tel:0730.681.814
valabil si cu volan pe dreapta,astept oferte de orice gen.

ony88 17-05-09 21:29

Re: auto lovite / fara acte
 
Quote:

Originally Posted by ony88 (Post 2318806)
Cumpar auto avariate sau fara acte(asigur platforma) masinile trebe sa fie intre anii 1990 si 1997,VW-uri ,opel-uri,bmw-uri si alte marci,daca aveti cv sunati si ne lamurim.
tel:0730.681.814
valabil si cu volan pe dreapta,astept oferte de orice gen.

up,
up up
up up up

69WRX 19-05-09 23:21

Re: auto lovite / fara acte
 
up...

sobybmw 09-10-09 12:46

Re: auto lovite / fara acte
 
cat oferi pe un fiat stilo coupe 2005 fara acte...completa..porneste si merge

ppaarroollaa 29-12-09 18:26

Re: auto lovite / fara acte
 
salut daca ai nevoie sa inchiriezi platforma auto te pot ajuta la id mes v_a_n_a_t_o_r_u
sau 0721410402 asta in cazul in care potentialii clienti au nevoie de platforma

ct-34-bvn 29-12-09 19:54

Re: auto lovite / fara acte
 
salutare te intereseaza asa ceva https://forum.4tuning.ro/502-anunturi...cort-95-a.html

bulldog_cox 30-12-09 09:55

Re: auto lovite / fara acte
 
un vito 2001 a ars sub capota, se poate repara,interesat?

GAby645 31-12-09 09:26

Re: auto lovite / fara acte
 
un cielo din 96 inm ro, 600 eur, te intereseaza?

Medox 31-12-09 12:42

Re: auto lovite / fara acte
 
un fiat din 2000 pe italia, merge foarte bine, cutia e exceptionala. clima, mai multe. detalii pe privat. eu vreau 1500, spune tu cat oferi. astept raspuns.https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...2000-euro.html si asta e masina

ballack 07-02-10 13:22

Re: auto lovite / fara acte
 
Am un Citreon Xsara 2002, 2000HDi, 90CP, avariat spate (aripa stanga, bara, haion, plafon indoit, bara fata dislocata, far fisurat, capota dislocata). Motor in stare f buna, interior intretinut. Te intereseaza?
Horatiu - Baia Mare
0755.36.01.03

ballack 07-02-10 13:23

Re: auto lovite / fara acte
 
Am un Citreon Xsara 2002, 2000HDi, 90CP, avariat spate (aripa stanga, bara, haion, plafon indoit, bara fata dislocata, far fisurat, capota dislocata). Motor in stare f buna, interior intretinut. Te intereseaza?
Horatiu - Baia Mare
0755.36.01.03

ionut daniel 07-02-10 21:19

Re: auto lovite / fara acte
 
Poate te intereseaza asta, : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...6v/page-3.html Nu e avariata, dar nu e inmatriculata. Are actele in regula si cred ca e bine pt. tine fiind in Giurgiu.

69WRX 08-02-10 01:43

Re: auto lovite / fara acte
 
cel mai bine e sa il sunati ca intra foarte rar pe forum...

0730.681.814

profes0rul 09-03-10 18:34

Re: auto lovite / fara acte
 
Studiati
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-650-euro.html

DJ NICK R5 09-03-10 21:31

Re: auto lovite / fara acte
 
pote asta
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...7-ford-ka.html


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning