![]() |
BMW E30 1.8
2 Attachment(s)
Vand Bmw E30
An1986 Culoare:Albastru Motor:1800 M10 Masina arata si merge foarte bine......... Interior de piele Folie omologata Arcuri sport pe spate (nu erau in poze) Toba sport Mentionez ca masina nu mai are jantele alea , are jante de tabla , de urs stock + dau la pachet jante pe 17'' borbet A fara cauciucuri Acte ok expirat itp acum cateva zile + asigurare pana in octombrie PRET : 1400e Contact : 0762.63.03.96 Sau id : alexxx_e30 FARA VARIANTE |
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
uppppppp
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
Vrei un golf 3 Inmatriculat RO in stare impecabila si mai dai dif ?
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
am scris si mai sus fara variante . eventual un aprilia leonardo minim 150 cmc + diferenta... am rugamintea sa nu puneti scuter de 800-1000E max in 1400-1500 cum am intalnit cazuri... incercati degeaba... masina asta sta bine pe tabla... isi merita toti banii
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
uppppppppppppp
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
ca optionale are doar interior de piele ?
autoblocant are ? |
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
masina nu are autoblocant.. are interioru de piele... si oglinzi electrice care nu stiu de ce dar nu merg.... au vreun fir intrerupt.. in rest masina e cat se poate de stock , e o masina intretinuta si ingrijita nu toate rupturile de ursi ...
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
1200 urgent.. un pik negociabil !
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
upppppppppppp
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
uppppppppppp
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
hai boss sa iti dau un e34 te intereseaza? motoro m20b25 de 2.5
|
Re: BMW E30 1.8 Ieftin
masina nu se mai vinde , este mult prea ok pt banii ceruti pe ea.. iar pe degeaba nu se da . rog un moderator sa inchida topicul...spor la raceri la cumparat masini macar in starea care e asta !
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:03. |
- Copyright 2026 4Tuning