Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 1.8 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/123558-bmw-e30-1-8-a.html)

B-XX-NOX 14-05-09 10:56

BMW E30 1.8
 
2 Attachment(s)
Vand Bmw E30
An1986
Culoare:Albastru
Motor:1800 M10
Masina arata si merge foarte bine.........
Interior de piele
Folie omologata
Arcuri sport pe spate (nu erau in poze)
Toba sport
Mentionez ca masina nu mai are jantele alea , are jante de tabla , de urs stock
+ dau la pachet jante pe 17'' borbet A fara cauciucuri
Acte ok expirat itp acum cateva zile + asigurare pana in octombrie

PRET : 1400e

Contact : 0762.63.03.96
Sau id : alexxx_e30

FARA VARIANTE

B-XX-NOX 15-05-09 14:28

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
uppppppp

DJ_SMK 16-05-09 23:40

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
Vrei un golf 3 Inmatriculat RO in stare impecabila si mai dai dif ?

B-XX-NOX 17-05-09 00:13

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
am scris si mai sus fara variante . eventual un aprilia leonardo minim 150 cmc + diferenta... am rugamintea sa nu puneti scuter de 800-1000E max in 1400-1500 cum am intalnit cazuri... incercati degeaba... masina asta sta bine pe tabla... isi merita toti banii

B-XX-NOX 19-05-09 00:03

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
uppppppppppppp

KillerINC 19-05-09 01:56

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
ca optionale are doar interior de piele ?

autoblocant are ?

B-XX-NOX 19-05-09 11:35

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
masina nu are autoblocant.. are interioru de piele... si oglinzi electrice care nu stiu de ce dar nu merg.... au vreun fir intrerupt.. in rest masina e cat se poate de stock , e o masina intretinuta si ingrijita nu toate rupturile de ursi ...

B-XX-NOX 20-05-09 16:56

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
1200 urgent.. un pik negociabil !

B-XX-NOX 22-05-09 16:16

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
upppppppppppp

B-XX-NOX 24-05-09 10:26

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
uppppppppppp

giovanny_best2000 24-05-09 10:50

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
hai boss sa iti dau un e34 te intereseaza? motoro m20b25 de 2.5

B-XX-NOX 26-05-09 02:32

Re: BMW E30 1.8 Ieftin
 
masina nu se mai vinde , este mult prea ok pt banii ceruti pe ea.. iar pe degeaba nu se da . rog un moderator sa inchida topicul...spor la raceri la cumparat masini macar in starea care e asta !


All times are GMT +2. The time now is 07:03.

- Copyright 2026 4Tuning