Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Masini tari dar cam lovite (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/1231-masini-tari-lovite.html)

grandpa 27-05-04 16:55

Masini tari dar cam lovite
 
Am gasit un site cu masini foarte tari , chiar exotice , facute praf .
Stiu ca nu-i frumos sa fac reclama , dar site-u nu-i al mei , nici nu stiu el cui e deci ...
www.wreckedexotics.com
\"rasfoire\" placuta !

grandpa 27-05-04 16:56

Am vazut acolo si 2 enzo-uri lovite calumea si niste Maybach-uri shifonate umpic .
Mie sincer imi pare rau dupa ele , dar ce sa-i faci . asta e

yonutz 28-05-04 00:31

:( :( frate ,sa speram ca sunt asigurate :D :D

grandpa 28-05-04 16:50

Sa speram . Eu sunt mai sadic de fel si imi place sa vad masini lovite ,cat timp nu e a mea, dar fara oameni in ele , sa fim seriosi . 8)

alex_maxx 28-05-04 16:55

...bai eu nu pot sa ma uit la asa ceva ....
mai bine ma uit la un film de groaza!! :evil: :evil:

:(:( cate masini super...dar din pacate buliteee!! :(:( :peace:

alex_maxx 28-05-04 16:57

...inebunesc ..am vazut un ferrari 360 si un 2002 Porsche GT2 Turbo facute varza...yo nu ma mai uit k turbez :x :x :x :peace:

grandpa 29-05-04 09:04

Imagineaza-ti ce spume la gura au facut proprietarii cand le-au fost lovite masinile (in unele cazuri) de altcineva ...

alex_maxx 29-05-04 11:07

cred k dk ma lovea cineva si eu aveam orice masina de pe site-ul ala ...il strangeam de gat dk era vina lui !!.....si dk era vina mea ma spanzuram de degetul mic de la picioru drept!! :peace:

grandpa 29-05-04 12:14

Pai da , cam asa ii .
Am cititi undeva ca era unu cu un porsche GT3 la un race track , si i-a dat masina prietenei sale cica . Proasta a intrat in parapet cu spatele lovind masina destul de tare . Cica la prietenu` ei , proprietarul , i-a plesnit vena de la tampla cand a vazut accidentu` . Sadic nu ? :)

el_loco 02-06-04 00:19

E beton rau de tot site-ul ala!! Il stiu de ceva vreme si vreau sa spun ca eu nu am ramas socat de faptul ca isi fac aia praf masinile ci de cat de repede le fac praf.
Acum ceva vreme, de-abia aparuse BMW-ul Z4 (vreau sa spun ca avea doar 3-4 saptamani de la inceputul comercializarii) si aia au postat aia pe site poze cu un Z4 bine de tot lovit, cazut intr-o rapa. Sa nu mai spun de pozele cu Murcielago, care si alea au fost postate f. repede.

EvLSant0S 02-06-04 07:57

stiu site-ul ala de vreo 1 an jumate... de la o vreme nici nu m-ai intru pe el.... nu mai suport sa vad toate minunatiile , accidentate... si rupte in 2 de nijte destepti...

a4b5 02-06-04 08:43

me doare mintea cand le vad busite ...

Speedy 02-06-04 22:23

la bani lor nici nu stiu de ce is fac griji :roll:

EvLSant0S 02-06-04 22:55

1 Attachment(s)
og my fuckin` god.... cum a putut frate s-o rupa in HALUL asta??

grandpa 08-06-04 14:55

un fel de rotten.com numa cu masini


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning