![]() |
Sound Quality Car Audio Show
dBDrag dBDrag dar de SQ ce se mai aude? In calendar este doar dBDrag dar nu este nici un semn de SQ ... va fi separat de acest calendar sau va mai fi?? Sper ca nu am suparat cu intrebarea asta Mersi :oops:
|
Pai daca se spune ca se doreste iarasi un concurs de SQ il organizam imediat... ca doar nu este nici greu, nici complicat...
|
se doreste :D
ca doar trebuie sa vedem ce face noul HU :D |
radu da nu se poate baga la dBDrag adik uite de ex sa fie un mare show ca in strainatate care tzine mai multe zile ..... sa fie shi dBDrag shi SQ shi show mare... poate chiar sa fie in aer liber :D hmmz gen picnic... am vazut in strainatate :D
|
probabil ca asa o sa ajungem si noi candva... ;)
PS: pana una alta, va asteptam la Oradea, da ?!?! :lol: :wink: :lol: |
din pacate nu totzi vom ajunge la Oradea... dar la restu vom fi sigur :)
Dar.... in general va fi separat de dBDrag nu? |
ca si competitie, va fi complet separata de dbdrag
|
daca mai am tico si mai e si functional in perioada aia (acume in service) o sa vin
|
Si eu vreau concurs de SQ anul asta :P :)
|
Nici eu ! :D
|
Gigi contra. :lol:
|
Re:
Quote:
|
vin si eu la SQ...le sparg creerii arbitrilor, cu basu', suficient sa-i ametesc sa-mi dea primu loc :D
e o idee buna, totusi |
Tu la SQL, categoria M sau L.....eventual. :lol: :P
|
Shi vine shi Seat Kicker shi da shi mai tare :P de ii zapaceste pe totzi nu numai pe arbitrii :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Kicker Power
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning