Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Cum sa preparam un Tico??? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/12259-preparam-tico.html)

Tico Power 29-01-06 00:40

Cum sa preparam un Tico???
 
1 Attachment(s)
Salut ....... Sunt un fan Tico si sunt dispus sa schimb ideei cu cei care sunt interesati sa tuneze o astfel de masina. Astept parerile voastre.

quick_5hifter 29-01-06 13:45

salutare!
cam greu de tunat masinutele noastre...
tico din poza e al tau? daca da, ce kit ai folosit pt adaptarea filtrului?

UniculSGM 29-01-06 16:47

O sa vedeti un Tico cu motor modificat cat de curand. Nu desene animate din seria \"chip toba si filtru\". Motor cu r.c marit, si 3 carburatoare de motocicleta. 8)

pesteimputit 29-01-06 20:53

poate...poate... nu recunosc nimic....

Dark_Master 31-01-06 18:34

1 Attachment(s)
parerea mea este ca tico nu merita sa fie modificata deoarece este pur si simplu prea mica si slabutza(la toate capitolele) :evil: :evil: eu personal am ceva cu tico si matiz... :twisted: :twisted: :twisted:

bil1706 17-02-06 20:31

.
 
SGM-ule pregatesti ceva frumos ???

UniculSGM 20-02-06 23:59

Da ! https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?t=11817 aici sunt pozele

einstein1984 21-02-06 08:25

Un motor de yamaha R1 si fuge cazanul de rupe. Daca pui si cutia de viteze a motocicletei poti sa schimbi treptele secvential, dar ramai fara marsarier.


All times are GMT +2. The time now is 09:19.

- Copyright 2026 4Tuning