Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desenele Mele - kalligraniento (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/122423-desenele-mele-kalligraniento.html)

kalligraniento 19-08-09 20:35

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2570334)
in mare parte imi plac toate
dar mi se pare mie sau tu faci rotile cam micute pe masini?:-)
edit:acum am vazut dacia,e frumoasa dar cred k teai dus cam mult cu bara aia in jos ;)

Eh..daciile sunt desenate mai de mult... in ultima vreme am facut mai mult pe calc.

kalligraniento 19-08-09 20:41

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2570334)
in mare parte imi plac toate
dar mi se pare mie sau tu faci rotile cam micute pe masini?:-)
edit:acum am vazut dacia,e frumoasa dar cred k teai dus cam mult cu bara aia in jos ;)

Posibil... nu toatem imi ies perfect, mai ales cand incerc sa am idei originale de design...

Sebastien SIR 21-08-09 20:38

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
in loc de scrisurile alea asa mari....o semnatura discreta ar fi mai bn...in rest nimik de zis...vad ca iti place si prin munca vei ajunge departe:)

kalligraniento 21-08-09 20:43

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Quote:

Originally Posted by Sebastien SIR (Post 2575877)
in loc de scrisurile alea asa mari....o semnatura discreta ar fi mai bn...in rest nimik de zis...vad ca iti place si prin munca vei ajunge departe:)

Cea ce vreau eu sa fac, e foarte greu de realizat.Vreau ca schitele sa devina realitate si imi doresc sa fie o masina 100% facuta cu romani priceputi ptr ca stiu ca si romani pot face lucruri foarte buna , dar nu au sprijin!

skyZZo 21-08-09 21:08

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Quote:

Originally Posted by kalligraniento (Post 2575893)
Cea ce vreau eu sa fac, e foarte greu de realizat.Vreau ca schitele sa devina realitate si imi doresc sa fie o masina 100% facuta cu romani priceputi ptr ca stiu ca si romani pot face lucruri foarte buna , dar nu au sprijin!

keep working
si nu se stie...;)
dar sa stii ca sunt de acord cu sebastien,semnaturile alea mari nu fac bine,iti iau ochii de la ce e mai important,de la masina ;)

kalligraniento 30-12-09 13:55

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
9 Attachment(s)
Am revenit cu niste noutati si la anu sa ne revedem cu alte concepte noi!
La Multi Ani si la mai multi caluti putere!

skyZZo 30-12-09 22:26

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
ia uite cine sa intors :))
detaliaza ultimul desen mai mult ;)
o sa iasa ceva frumos daca insisti :P

kalligraniento 30-12-09 22:37

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2935339)
ia uite cine sa intors :))
detaliaza ultimul desen mai mult ;)
o sa iasa ceva frumos daca insisti :P

Desenul numai e la mine din pacate, e la cineva drag care e departe de mine. Am sa incerc sa fac cat mai detaliat si sa-mi cumpar instrumente k-lumea ptr desenat:)8)

Evoluzione 31-12-09 10:39

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Ai stilul tau :D
Lucrari interesante, ar putea fi puse in valoare daca ai accentua ce e specific stilului tau sau a masinii. De exemplu, semnalizatoarele alea verticale... Super idea, dar ca sa aiba mai ult impact fa-le si mai complexe ;)

Cred ca m-ai inteles, succes si an nou fericit :)

kalligraniento 06-01-10 19:13

2 Attachment(s)
I'm Back In Black... La Multi Ani 2010!!!:D

Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 2936062)
Ai stilul tau :D
Lucrari interesante, ar putea fi puse in valoare daca ai accentua ce e specific stilului tau sau a masinii. De exemplu, semnalizatoarele alea verticale... Super idea, dar ca sa aiba mai ult impact fa-le si mai complexe ;)

Cred ca m-ai inteles, succes si an nou fericit :)

Stiu ce vrei sa zici. Eu experimentez in continuu si ce-mi place accentuez si incerc sa pastrez acelasi linii. Si ca sa le fac mai complexe... trebuie sa lucrez in altceva. Ma bate gandu la 3D dar... trebuie sa astept sa-mi iau un calc ptr asa ceva...

kalligraniento 19-01-10 20:58

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
3 Attachment(s)
M-am intors cu 3 acareturi... nu prea am avut inspiratie in ultima vreme si nici chef

kalligraniento 09-02-10 19:32

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
1 Attachment(s)
Un alt acaret... inspiratie ptr masini numai am asa ca mai trec pe la oameni ca nu am mai desenat de mult :)

mnc.risty 09-02-10 19:53

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
Cam mare tipa in comparatie cu motocicleta..

kalligraniento 10-02-10 21:07

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
1 Attachment(s)
Ma chinuie imaginatia

kalligraniento 13-02-10 18:13

Re: Desenele Mele - Komb-Titus
 
1 Attachment(s)
...............


All times are GMT +2. The time now is 09:29.

- Copyright 2024 4Tuning