![]() |
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
Quote:
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
Amatorii aia cred ca sunt o treapta peste tot ce inseamna drift in romania...luati in calcul viteza la care le executa...
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
Ma uitam la filme... ce vremuri in part 11. Nu i-am mai vazut de mult pe toti 4 la aceeasi masa anume pe Tsuchyia, Orido, Suzuki si Taniguchi..... Am vazut acum intr-un Video Option mai recent ca a inceput din nou sa apara si Manabu Orido.... poate se impaca si o sa fie din nou rasurile de atunci.
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
Am si eu o intrebare.
In al treilea filmulet cand ia foc masina rosie, aia o sting cu apa frate??? Motor incins, apa rece pe el... nu face poc? |
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
bine ca nu au zburat peste taraba arbitrilor.... oricum multe bari rupte
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
se 'rup' barile usor, sau se desprind mai degraba, pt ca nu au pe dedesubt intariturile de la masinile stock, masinile pregatite pt drift fiind usurate la maxim.
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
Se repara la fel pe cum se strica?
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
ce disperati is comentatorii:))
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
cred ca se repara la fel cum se strica ...
|
Re: Amateur drift crash scene in Japan !! FUNNNNYYY !!
masina se strica in 2-3 secunde....da' in cat timp se repara???
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:05. |
- Copyright 2026 4Tuning