Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Skoda tuning (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning.html)
-   -   felicia (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning/122241-felicia.html)

cristigoe86 06-05-09 19:57

felicia
 
salutare am o skoda felicia din 97 si as vrea sa stiu cei pot face?i-am pus jante de 14cu gume185/55/14 si arata misto as vrea sai prelungesc capota in fata pe grila aia urata pe care de altfel o voi schimba.io cam atat mi-am pus in gand astept sfaturi.multam fain si sanatate:D

andutzu85 16-08-09 11:47

Re: felicia
 
pai pune si u poze cu masinutza....

cristigoe86 16-08-09 11:53

Re: felicia
 
1 Attachment(s)
nu am decat pe asta o sa mai fac in curand:D

andutzu85 16-08-09 12:00

Re: felicia
 
Quote:

Originally Posted by cristigoe86 (Post 2561531)
nu am decat pe asta o sa mai fac in curand:D

frumoasa masinutza mea....sora cu a mea....
ps...ai fatza vopsita sau doar mi se pare????
bafta la modificari si hai cu mai multe poze!!!

cristigoe86 16-08-09 12:03

Re: felicia
 
nu e vopsita e de la lumina cred,e vopseaua originala

andutzu85 16-08-09 12:11

Re: felicia
 
Quote:

Originally Posted by cristigoe86 (Post 2561553)
nu e vopsita e de la lumina cred,e vopseaua originala

scuzele mele atunci!!!arata f bine pt anii ei!!!
am intrebat pt k se vedea o diferentza de culoare intre aripa dreapta fatza si usa dreapta fatza!!!

cristigoe86 16-08-09 12:15

Re: felicia
 
da poi masina nu a fost asa mult obosita are doar 128.000 de km a fost unui mos care a unui tip care a ingrijito dar pacat de motor cai doar 1.3 dar asta e ma multumesc cu ce am

andutzu85 19-08-09 23:11

Re: felicia
 
Quote:

Originally Posted by cristigoe86 (Post 2561571)
da poi masina nu a fost asa mult obosita are doar 128.000 de km a fost unui mos care a unui tip care a ingrijito dar pacat de motor cai doar 1.3 dar asta e ma multumesc cu ce am

lasa...nah nici eu nu prea is multzumit de motor...dar ce sa-i faci...lasa k avem si avantaje:...consumul...asigurarea.....si ce dak ajungem cu 2-3 ore mai tarziu decat unul cu 1.8 sau 2.0...!!adevarul k nah .....avem multe dezavantaje dar...noi sa fim sanatosi...!!!

andutzu85 30-08-09 22:12

Re: felicia
 
ceva nou...nimica???ce ai mai reusit sa faci la carabus..;)???

cristigoe86 30-08-09 22:17

Re: felicia
 
salut.nu prea am facut mare lucru am schimbat kitu de ambreaj si cam atat nu prea is finante ca idei sunt o gramada in curand sper prelungire de capota si bara fata modificata cu fibra:twisted:

cristigoe86 30-08-09 22:21

Re: felicia
 
reusit azi performanta 170km/h:twisted:

andutzu85 31-08-09 15:31

Re: felicia
 
stiu ca e greu cu finantele...felicitari pentru 170km/h...si eu am reusit o data sa ajung la 165 cand am mers la bucuresti...mai aveam ca inca nu intrase pe rosu....da nhu prea aveam unde sa ii mai dau...ca dupa 130-140...se intinde greu!!!multa bafta in continuare...
;)

cristigoe86 31-08-09 17:09

Re: felicia
 
1 Attachment(s)
cum ar mere jantele astea vopsite mai bine?io ma gandesc un alb si marginea rosie sau neagra

andutzu85 31-08-09 23:09

Re: felicia
 
sau un negru cu marginea argintie sau rosie????;)

andutzu85 04-09-09 22:09

Re: felicia
 
nu se mai aude nimik cu asta mica;)????


All times are GMT +2. The time now is 00:05.

- Copyright 2026 4Tuning